Geri Dön

Meltem Miraloğlu kimdir? Meltem Miraloğlu kaç yaşında?

Diyarbakır doğumlu dizi ve film oyuncusu Meltem Miraloğlu hakkında flaş iddia ortaya atıldı. Hayat Devam Ediyor’ isimli dizide ‘Çocuk Gelin’ rolü ile tanınan Meltem Miraloğlu'nun, ABD'de 80 yaşındaki bir Amerikalı ile evlendiği iddia edildi. Meltem Miraloğlu'nun kaç yaşında olduğu ise merak edildi. İşte Meltem Miraloğlu hakkında merak edilenler...

Meltem Miraloğlu kimdir? Meltem Miraloğlu kaç yaşında?

Ses sanatçısı Onur Akay, Meltem Miraloğlu’nun kendisinden 48 yaş büyük, 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla 10 gün önce gizlice evlendiğini duyurdu.Ses sanatçısı Onur Akay, Meltem Miraloğlu’nun kendisinden 48 yaş büyük, 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla 10 gün önce gizlice evlendiğini duyurdu.

MELTEM MİRALOĞLU KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

13 Ocak 1987'de Diyarbakır'da doğmuştur. 2 yaşında iken geçim zorlukları sebebiyle ailesiyle beraber İstanbul'a taşınmıştır.

Çocukluğundan beri oyunculuğa ilgili olduğunu söyleyen Miraloğlu, Müjdat Gezen Güzel Sanatlar Akademisi'nden mezun olmuştur. İlk olarak "Hayatı Çalınan Çocuklar Sosyal Sorumluluk Projesi" reklam filminde oynamıştır. Daha sonra ise Hayat Devam Ediyor adlı dizide oynamıştır.

Sinema

Sekerat Son 2016
Aşık Esme 2016
Ateş Atiye 2016
Güzel Günler Göreceğiz Feride'nin kardeşi 2012

Diziler

Adını Kalbime Yazdım 
Hayat Devam Ediyor
Kılıç Günü
Bir Bulut Olsam

Milliyet'te Haftanın Özeti (7 Ağustos 2020)İşte Türkiye'de ve dünyada bu haftanın öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber