Geri Dön

Meltem Miraloğlu kiminle evlendi? Meltem Miraloğlu hangi dizilerde oynadı?

Hayat Devam Ediyor’ isimli dizide ‘Çocuk Gelin’ rolü ile tanınan Meltem Miraloğlu'nun, ABD'de 80 yaşındaki bir Amerikalı ile evlendiği iddia edilince, haberi duyan herkes Meltem Miraloğlu hakkında bilgi almak istedi. Meltem Miraloğlu kiminle evlendi? ve Meltem Miraloğlu hangi dizilerde oynadı soruları yoğun ilgi görmeye başladı. İşte Meltem Miraloğlu hakkında merak edilen bilgiler...

Meltem Miraloğlu kiminle evlendi? Meltem Miraloğlu hangi dizilerde oynadı?

"Meltem Miraloğlu, oynadığı rolü gerçek hayatta yaşadı!” diyen Onur Akay, “Meltem Miraloğlu’nun Hayat Devam Ediyor isimli dizide canlandırdığı 15 yaşındaki Hayat’ı hatırlayacaksınız. Hayat, 70yaşındaki Abbas’la evlendirilmişti. 32 yaşındakiMeltem Miraloğlu, 8 sene önce oynadığı rolü şimdi ise gerçek hayatta yaşadı! Belki ‘Çocuk Gelin’ olmadı ama kendisinden tam 48 yaş büyük‘Patrickle’ isimli 80 yaşındaki Amerikalı zengin bir adamla, 10 gün önce gizlice evlendi.

Türkiye’deki ailesi, yakınları ve dostlarının bu evlilikten hiç haberi olmadı ama ailesi sonradan öğrendi. Miraloğlu,aynı zamanda İngilizce eğitimi almak için okula devam ediyor ve kocası son model arabası ile her gün onu okuldan almaya gidiyor.” dedi.

Miraloğlu, 2016 yılında oyuncu ve yönetmen Tayfur Aydın ile evlenmiş ve 2017 yılında sessiz sedasız boşanmıştı.

MELTEM MİRALOĞLU HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Sinema

Sekerat Son 2016
Aşık Esme 2016
Ateş Atiye 2016
Güzel Günler Göreceğiz Feride'nin kardeşi 2012

Diziler

Adını Kalbime Yazdım
Hayat Devam Ediyor
Kılıç Günü
Bir Bulut Olsam

Pakistan muson yağışlarına teslim!Etkili olan şiddetli muson yağmurlarında 15 kişi hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber