Geri Dön
GündemMilliyet foto muhabirlerinin objektifinden ‘Memleketimden Kadın Manzaraları’

Milliyet foto muhabirlerinin objektifinden ‘Memleketimden Kadın Manzaraları’

Sanatseverlerin kültür-sanat haberlerini yakından ilgiyle takip ettiği Milliyet Sanat Dergisi, bu sene 8 Mart Dünya Kadınlar Günü çerçevesinde ‘Memleketimden Kadın Manzaraları’ adlı özel bir ek çalışması ile günün anlam ve önemine vurgu yapıyor.

Milliyet foto muhabirlerinin objektifinden ‘Memleketimden Kadın Manzaraları’

Milliyet foto muhabirlerinin çektiği farklı iş kollarında ve yaşam alanlarındaki kadınların fotoğraflarıyla hazırlanan seçkiden oluşan ‘Memleketimden Kadın Manzaraları’ özel ekinde foto muhabirlerin fotoğrafı çekerken hissettiği duygular kendi hikayeleriyle yer alıyor.

Türkiye’de kültür-sanata dair her türlü güncel içeriği sanatseverlerle buluşturan 49 yaşındaki Milliyet Sanat Dergisi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü ‘Memleketimden Kadın Manzaraları’ adlı özel ekiyle kutluyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için, Milliyet foto muhabirlerinin çektiği farklı iş kollarında ve yaşam alanlarındaki kadınların fotoğraflarıyla hazırlanan seçkiden oluşan ‘Memleketimden Kadın Manzaraları’ özel ekinde her fotoğrafın hikayesi sanatseverlerle buluşuyor.

Milliyet Sanat Dergisi’nin bu özel ekinde; kadınların tarladan, mülteci kamplarına, uçaklardan, trenlere, lale bahçelerinden, yaylalara, hastanelerden, spor salonlarına hayatın içindeki birbirinden farklı çok özel anlarının fotoğrafları Milliyet foto muhabirleri Ozan Güzelce, Oğuz Yeter, Can Erok, Ünal Çam, Hüseyin Özdemir, İbrahim Maşe ve Uğur Can’ın objektifinden ve onların duygularıyla yer alıyor.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınların azimlerine, gözü pekliklerine, çalışkanlıklarına, dik duruşlarına, şefkat ve merhametleriyle hayata kattıkları ruhlarına, emeklerine ve yaratıcılıklarına değinen Milliyet Sanat dergisi ‘Memleketimden Kadın Manzaraları’ ile tüm kadınların Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor.
Milliyet Sanat Dergisi ‘Memleketimden Kadın Manzaraları’ özel ekine 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Turkcell Dergilik üzerinden ulaşabilirsiniz.

İndirmek için linki tıklayabilirsiniz.

https://open.dergilik.com.tr/magazineDetail/59092 

Yüksekova'da kış uykusundan uyanan yılanlar yuvalarından çıktıHakkari'nin Yüksekova ilçesinin 'Yılan Pınarı' bölgesinde havaların ısınmasıyla birlikte sürü halinde yılanlar görüldü. Yüksekova Belediyesi Veteriner Hekimi Hekim Kaçan, yılanlara zarar verilmemesi gerektiğini belirterek, "Eğer yılanlar öldürülürse doğal döngü bozulacaktır. Bu sefer fareler ortaya çıkacaktır. Fareleri öldürmek zorunda kalacağız. Böcekler ortaya çıkacaktır" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet