Geri Dön
GündemModacı Gülşah Saraçoğlu'nun yaşı - boyu kaç? Gülşah Saraçoğlu evli mi, eşi kim?

Modacı Gülşah Saraçoğlu'nun yaşı - boyu kaç? Gülşah Saraçoğlu evli mi, eşi kim?

Doya Doya Moda jürileri arasında yer alan Gülşah Saraçoğlu, izleyiciler tarafından merak ediliyor. Gülşah Saraçoğlu'nun yaşamı ilgiyle araştırılıyor. Gülşah Saraçoğlu kaç yaşında, Gülşah Saraçoğlu evli mi, Gülşah Saraçoğlu eşi kim soruları büyük ilgi görüyor. İşte Gülşah Saraçoğlu yaşı - boyu ve hakkında diğer merak edilenler...

Modacı Gülşah Saraçoğlu'nun yaşı - boyu kaç? Gülşah Saraçoğlu evli mi, eşi kim?

TV8 kanalının ilgiyle takip edilen yarışması Doya Doya Moda hafta içi her gün yayınlanıyor. Gündüz kuşağı programı olan Doya Doya Moda yarışması 12:45'te başlıyor. ve 15:30'a kadar devam ediyor. Uğurkan Erez, Banu Noyan, Kemal Doğulu ve Gülşah Saraçoğlu jüri koltuğunda bulunuyor. İzleyici tarafından merak edilen jürilerden biri olan Gülşah Saraçoğlu kimdir? Gülşah Saraçoğlu ne iş yapıyor? Modacı Gülşah Saraçoğlu'nun yaşı - boyu kaç? Gülşah Saraçoğlu evli mi, eşi kim?

GÜLŞAH SARAÇOĞLU KİMDİR?

1982 doğumlu Gülşah Saraçoğlu moda sektörünün en dikkat çeken isimlerinden birisidir. Dilek Hanif'in asistanı olarak moda sektöründe işe balşamasının ardından birçok ünlüye hazırladığı tasarımlar ile adındandan sıkça söz etttimektedir.

İlk çalışmalarını Hande Yener için yaptı. Ardından Nükhet Duru için kostümler hazırladı. Heute Couture atölyesinde Nicole Kidman, Bülent Ersoy, Ajda Pekkan, Seda Sayan, Demet Akalın, Nükhet Duru, Sibel Can, nazan Öncel gibi isimler için çalışmıştır.

2011 yılında Eda Taşpınar ve Deniz Berdan ile birlikte Sen Yeter Ki İste adlı program yapmıştır.

Dubai'de mağazası bulunmaktadır.

2016 yılında mide ameliyatı olan Saraçoğlu, 80 kilodan 53 kiloya düşmüştür.

GÜLŞAH SARAÇOĞLU EVLİ Mİ? EŞİ KİM?

2010 yılında Selçuk Yentur ile evlenip 2012'de boşanmıştır. 2014 yılında yeniden evlendikten sonra 2015'te boşanmıştır. 11 Ocak 2018'de ise Yenutr ile nişanlanmıştır. Aslan Yentur adında bir oğlu vardır.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Bakan Soylu'dan Tahran'da kritik görüşme! İmzalar atıldıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile İran İçişleri Bakanı Ahmed Vahidi, iki ülke arasında güvenlik alanında iş birliğini öngören mutabakat zaptı imzaladı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler