Geri Dön
GündemMüge Anlı'da şok eden an! Hülya Avşar'ın kaçırılan kızı hakkında flaş gelişme

Müge Anlı'da şok eden an! Hülya Avşar'ın kaçırılan kızı hakkında flaş gelişme

Müge Anlı canlı yayınında bugün işlenen olayda kayıp olarak aranan Helen Avşar olayı Türkiye'nin gündemine oturdu. Daha önce de iki kez kuzeni Mertcan Çolak tarafından kaçırılan 15 yaşındaki genç kızdan 4 gündür haber alamayan anne Hülya Avşar gözyaşları içerisinde yaşanan olayı anlattı. Kızını daha önce nişanlama bahanesiyle eve getirebildiğini ifade etti.

Müge Anlı'da şok eden an! Hülya Avşar'ın kaçırılan kızı hakkında flaş gelişme

HELEN AVŞAR'DAN 4 GÜNDÜR KAYIP

Hülya Avşar'ın iddiasına göre; annesi cezaevinde olan ve ailecek hırsızlık yapan 17 yaşındaki Mertcan Çolak, Hülya Avşar isimli kadının kızı olan 15 yaşındaki Helin Avşar'ı kaçırdı. Henüz 15 yaşındaki genç kızın önceden de amcasının oğlu olan Çolak ile kaçtığı ancak ardından annesinin nişanlama bahanesiyle evine döndüğü ifade edildi.

AKILALMAZ İDDİA

Nişanlı olduğu kuzeni Mertcan Çolak tarafından kaçırılan Helen Avşar'ın annesi Hülya Avşar kızını arıyor. Anne Avşar, markete gittiğinde 15 dakika içerisinde kızının kaçırıldığını ifade ederken kapıyı kilitleyerek evden çıkan anne, kapısının kırılarak içeri girildiği iddiasında bulundu.

Müge Anlıda şok eden an Hülya Avşarın kaçırılan kızı hakkında flaş gelişme

ÇİLEDEN ÇIKARTAN SÖZLER

Müge Anlı canlı yayınına bağlanan ve kayıp Helen Avşar'ın babası olan İsmail Günden, hakaretler yağdırdı. Canlı yayına bağlanan Baba Günden, Helen Avşar'ın annesi Hülya hanımın kötü biri olduğu ifade etti. Araya giren Müge Anlı "Banane Hülya Avşar'dan sen Helen'i getir. Bu kız daha 15 yaşında, evlendirildiği kaçıran kuzeni 2005 doğumlu." İfadelerini kullanırken İsmail Günden ise "Bak kapatırım telefonu ve kızı getirmem" sözleriyle izleyenleri çileden çıkardı.

Müge Anlıda şok eden an Hülya Avşarın kaçırılan kızı hakkında flaş gelişme

HELEN AVŞAR BULUNDU

Öte yandan yaşanan olayın ardından Müge Anlı canlı yayında Hülya Avşar'ın kaçırılan 15 yaşındaki Helen Avşar'ın bulunduğunu duyurdu.

 

 

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet