Geri Dön

Mustafa Can Keser kimdir, işi nedir? Mustafa Can Keser kaç doğumlu?

Oyuncu Damla Ersubaşı ve görümcesi Alev Keser’in, üç yıl önce Ersubaşı’nın boşanma davası açtığı Mustafa Can Keser tarafından darp edildiği ortaya çıktı. Keser, eşi ve kardeşini dövdüğünü itiraf edip ‘Pişmanım’ açıklamasında bulundu. Bu açıklamalarla gündeme gelen Mustafa can Keser'in kim olduğu ne iş yaptığı büyük merakk konusu oldu. İşte Mustafa Can Keser kimdir, kaç yaşında, işi nedir sorularının yanıtları...

Mustafa Can Keser kimdir, işi nedir? Mustafa Can Keser kaç doğumlu?

'Sihirli Annem' dizisiyle ünlenen ve son dönemde özel hayatında yaşadığı problemler ile gündeme gelen Damla Ersubaşı, dört yıllık eşi Mustafa Can Keser'e boşanma davası açtı. Geçtiğimiz aylarda ikinci çocuğunu kucağına alan Ersubaşı, hamileliği döneminde ihanete uğradığı haberleriyle şoke olmuş, olay sonrası "Boşanma var diyemem, olayı atlatmaya çalışıyoruz" demişti.

Günaydın'dan Gökhan Gökduman'ın haberine göre; eşi Damla Ersubaşı'ya psikolojik şiddet uyguladığı iddia edilen gece kulübü işletmecisi Mustafa Can Keser'in, 2017 yılında eşini ve kız kardeşi Alev Keser'i darp ettiği ve mahkemelik olduğu ortaya çıktı.

MUSTAFA CAN KESER KİMDİR?

Damla Ersubaşı ile 2016 yılında hayatını birleştiren Mustafa Can Keser, Ortaköy'de yer alan bir gece kulübünün işletmeciliğini üstleniyor.

Giresun'da yürürken sigara içmek yasaklandıGiresun Valiliği koronavirüs tedbirleri kapsamında il genelinde kamuya açık alanlarda bulaş riski oluşturması nedeniyle yürürken sigara içilmesini yasakladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber