Geri Dön

Normalleşme ne zaman 2021, açıklandı mı? Yeni normalleşme takvimi belli oldu mu?

Normalleşme ile ilgili detaylar gündemde merak ediliyor. Normalleşme şartları konusunda uzmanlar değerlendirme gerçekleştirdi. Normalleşmenin ne zaman ve hangi şartlar başlayacağı ise araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki normalleşme ne zaman 2021?

Normalleşme ne zaman 2021, açıklandı mı? Yeni normalleşme takvimi belli oldu mu?

Normalleşme takvimi son dakika gelişmeleri vatandaşların gündeminde bulunuyor. Koronavirüs salgını nedenyile çeşitli alanlarda kısıtlamalar bulunuyor.Yasakların kaldırılacağı ve normalleşmenin başlayacağı zaman merak konusu. Peki normalleşme ne zaman olacak, takvim belli oldu mu? İşte son dakika gelişmeleri...

NORMALLEŞME NE ZAMAN?

Toplum Bilimleri Kurulu üyesi Prof. Dr. Mustafa Necmi İlhan: Sokak kısıtlamalarının hem vaka sayısında hem de hasta sayısının azalmasında etkisinin çok olduğunu hepimiz gözlemledik. O yüzden kısıtlamaların kalkması için acele etmemek gerekiyor ama peyderpey vaka sayısı, hasta sayısı daha aşağıya yöneldiğinde elbette bunların kalkması gündeme gelebilir.

Belki binli rakamları görürsek Türkiye genelinde kısıtlamaların biraz daha gevşetilmesi söz konusu olur. Restoranların ve kafelerin ne zaman açılacağının kararını İçişleri Bakanlığı veriyor. Şu an net bir şey söyleyemesek de binli, 2 binli vaka sayılarını görmemiz daha doğru olacaktır. Vatandaşlarımız vakaların aşağı düşmesi için tedbiri elden bırakmasın. Ancak bu şekilde bir an önce normal hayata dönebiliriz.

12'nci kattan düşen küçük kızı kurye kurtardıVietnam'da çok katlı binanın 12'nci katından aşağıya düşen 3 yaşındaki kızı teslimat için müşterisini bekleyen kurye kurtardı. Mucizevi kurtuluş güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet