Geri Dön

O Ses Türkiye finalisti Anıl Şimşek kimdir, kaç yaşında, nereli?

TV8'in sevilen yarışması O Ses Türkiye'de final günü geldi çattı. Hadise'nin takımında yer alan ve finale kalmayı başaran Anıl Şimşek'le ilgili merak edilenleri sizler için derledik. Peki O Ses Türkiye finalisti Anıl Şimşek kaç yaşında, nereli?

O Ses Türkiye finalisti Anıl Şimşek kimdir, kaç yaşında, nereli?

Anıl Şimşek kimdir? Fenomen ses yarışması O Ses Türkiye'nin finalistlerinden biri olan Anıl Şimşek ile ilgili merak edilenleri sizler için derledik. İşte Anıl Şimşek'in hayat hikayesi...

ANIL ŞİMŞEK KİMDİR?

O Ses Türkiye’de finale kadar kalmayı başaran Anıl Şimşek, yarışmaya Uptown Funk şarkısıyla katılmıştı. 2014 yılında da O Ses Türkiye'de sahne alan Anıl Şimşek, eski görüntüleri verilince duygusal anlar yaşamıştı. 1991 yılında dünyaya gelen ve hayatının büyük bir kısmı Almanya’da geçen Anıl Şimşek, ailesinin isteğiyle üniversiteyi bitirdikten sonra İstanbul’a döndü. Sesiyle dört jüri üyesini de etkilemeyi başaran yarışmacı büyük alkış toplamıştı. Karar aşamasına gelindiğinde ise Anıl Şimşek, O Ses Türkiye'deki yoluna Hadise ile devam ettiğini açıklamıştı.

Evine 50 metre uzaklıkta böyle bulunduAdana'nın Kozan ilçesinde, bakkal dükkanı işleten Hüseyin Ayhan (58), evinin yaklaşık 50 metre uzağında yol kenarında ölü bulundu. Polis, Ayhan'ın geçirdiği kalp krizi sonucu öldüğü üzerinde duruyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber