Geri Dön

Oktar Babuna'nın annesi Kanal D habere konuştu! Çocuklarım...

Oktar Babuna'nın annesi Semin Babuna, Buket Aydın ile Kanal D habere yaptığı açıklamada çocuklarının Adnan Oktar tarafından tehdit edildiğini aktardı.

Oktar Babuna'nın annesi Kanal D habere konuştu! Çocuklarım...

Hayatını,beş evladı ve bir torununu Adnan Oktar'dan kurtarmaya adayan Semin Babuna'dan çarpıcı bir iddia geldi. Çocukları ve torunu Oktar ile birlikte tutuklanıp cezaevine konulan Oktar Babuna'nın annesi Semin Babuna, Silivri cezaevinde yaptığı ziyaret sonrası Kanal D habere konuştu. Babuna yaptığı açıklamada, çocuklarının itirafçı olmamaları için Adnan Oktar tarafından tehdit edildiğini söyledi.

Bakan Kurum'dan millet bahçesi açıklamasıÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, millet bahçeleri projesi kapsamında 81 ilde çalışmalar yürüttüklerini belirterek, "23'ünün açılışını Cumhurbaşkanımız teşrifleriyle gerçekleştirdik. Şu an devam eden 212 millet bahçesi projesi var. Bunlardan 11'i de Konya'da. Bu millet bahçelerini bitirdiğimizde sadece Konya'ya 2 milyon metrekare yeşil alan kazandırmış ve vatandaşımızın hizmetine açmış olacağız." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber