Geri Dön
GündemOkullar ne zaman açılacak? 15 tatil ne zaman sona erecek?

Okullar ne zaman açılacak? 15 tatil ne zaman sona erecek?

Okullar ne zaman açılacak sorusu 15 tatilin keyfini çıkaran öğrenciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. 17 Ocak'ta karnelerini alan milyonlarca öğrenci şimdilerde okullar ne zaman açılacak, yarıyıl tatili ne zaman sona erecek sorularına yanıt arıyor. Peki 2019-2020 eğitim öğretim yılında Okullar ne zaman açılacak?

Okullar ne zaman açılacak? 15 tatil ne zaman sona erecek?

Okullar ne zaman açılacak sorusu öğrenci ve veliler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Binlerce öğrenci ve veli 17 Ocak tarihinde başlayan 15 tatilin tadını çıkarmaya devam ediyor. 18 milyon öğrencinin karne heyecanı yaşadığı 15 tatilin sona ermesine sayılıgünler kala öğrenci ve veliler okullar ne zaman açılacak? 15 Tatil ne zaman sona erecek sorusuna yanıt aramaya devam ediyor. Peki Okullar ne zaman açılacak?

OKULLAR NE ZAMAN KAPANACAK? 15 TATİL NE ZAMAN BİTİYOR?

17 Ocak 2020 günüü ilk dönem karnelerinin alınmasıyla başlayan 15 tatil, 3 Şubat 2020 Pazartesi günü ikinci dönemin başlamasıyla birlikte sona erecek.

İKİNCİ ARA TATİL NE ZAMAN?

Yılın son ara tatili, 6-10 Nisan 2020 tarihleri arasında yapılacak.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Asistan doktor Ertan İskender'i, güvenlik görevlilerinin gözü önünde bıçaklamışAnkara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde asistan doktor Ertan İskender'in (30), hastası Bayram Nargüler tarafından bıçaklı saldırıya uğradığı anlara ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. Delil olarak soruşturma dosyasına giren görüntülerde Nargüler'in, odada tartıştıktan sonra dışarı çıkan doktorun peşinden gittiği, yanındaki güvenlik görevlilerinin arasından koşarak da bıçakladığı anlar yer aldı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler