Geri Dön

ÖSYM 2021 sınav takvimi ne zaman açıklanacak?

Koronavirüs nedeniyle 2020'deki bir çok sınav ertelendi. Bu sınavların ne zaman yapılacağı henüz belli olmazken yeni yılın ilk günlerinde ÖSYM'nin sınav takvimi binlerce kişi tarafından merak ediliyor. Peki bir açıklama geldi mi?

ÖSYM 2021 sınav takvimi ne zaman açıklanacak?

 

2020'nin son aylarında koronavirüsün pik yapmasıyla birlikte birçok sınav ertelendi. Bu sınavların ne zaman yapılacağı ise açıklanmadı. 2021'e girdik ve yeni sınav yakvimi epey araştırılıyor. Peki, ÖSYM 2021 sınav takvimi ne zaman açıklanacak?

2021 ÖSYM SINAV TAKVİMİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2021 sınav takvimi Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından hala açıklanmış değil. Takvim açıklandığında YKS, KPSS, ALES, DGS, TUS, DUS, YÖKDİL ve YDS'nin tarihleri belli olacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan lokanta, restoran ve kafe müjdesiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Meclis grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Lokanta restoran ve kafe gibi sektörlerde alınan tedbirler nedeniyle faaliyetleri kısıtlanan ve 2019 cirosu 3 milyon lira ve altı olan gerçek usulde vergilendirilen ticari işletmelere destek ödemesi yapacağız' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet