Geri Dön
GündemÖSYM duyurdu: YDS sonuçları hangi tarihte açıklanacak? YDS/1 soru ve cevapları...

ÖSYM duyurdu: YDS sonuçları hangi tarihte açıklanacak? YDS/1 soru ve cevapları...

Büyük bir merakla beklenen yılın ilk YDS sınavı gün itibariyle gerçekleştirildi. Zorlu sınavda ter döken binlerce sınav sonrası YDS sonuçları ne zaman açıklanacak ve YDS/1 soru ve cevapları yayınlandı mı sorularının cevaplarını arıyor. İşte konuyla ilgili merak edilen soruların cevapları...

ÖSYM duyurdu: YDS sonuçları hangi tarihte açıklanacak? YDS/1 soru ve cevapları...

30 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında alınan YDS başvuru işlemleri sonrasında, YDS/1 bugün uygulandı. Adaylar, sınav sonrasında soru ve cevaplar için arayışa geçti. Peki YDS soru cevapları ne zaman yayımlanacak? ÖSYM, YDS sınav sonuçları için tarih verdi. İşte YDS adaylarını yakından ilgilendiren detaylar...

YDS SORU VE CEVAPLARI NE ZAMAN YAYIMLANACAK?

24 Mart tarihinde uygulanan YDS sınavının soru ve cevapları henüz yayımlanmadı. YDS/1 soru ve cevapları, ÖSYM tarafından yayımlandığında haberimizin içeriğinden erişim linki bulabilirsiniz.

YDS SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

2019 ÖSYM sınav takviminde YDS/1 sınav sonuçlarının açıklanacağı güne yer verdi. 24 Mart 2019 Pazar günü uygulanan YDS/1 sınav sonuçları, 19 Nisan 2019 tarihinde açıklanacak.

Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 26 Temmuz 2021 )Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu belli oldu. Türkiye'de son 24 saatte 224 bin 198 Kovid-19 testi yapıldı, 16 bin 809 kişinin testi pozitif çıktı, 63 kişi hayatını kaybetti. Kovid-19'la mücadele kapsamında son 24 saatte birinci, ikinci ve üçüncü doz toplam 1 milyon 323 bin 982 aşı uygulandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet