Geri Dön
GündemÖSYM, YDS sonuçları için tarih verdi! İşte merak edilen o gün...

ÖSYM, YDS sonuçları için tarih verdi! İşte merak edilen o gün...

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2019-YDS/2) 8 Eylül 2019 tarihinde uygulandı. ÖSYM tarafından gerçekleştirilen YDS/2 heyecanı sona erdi. Peki YDS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? YDS adaylarının merakla araştırdığı o gün belli oldu...

ÖSYM, YDS sonuçları için tarih verdi! İşte merak edilen o gün...

16-24 Temmuz 2019 tarihleri arasında alınan YDS başvuru işlemleri sonrasında YDS sınavı tamamlandı. Şimdi ise adaylarda YDS sınav sonuçları için heyecan başladı. Peki YDS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? ÖSYM, 2019 sınav takviminde YDS sınav sonuçları için tarihe yer verdi.

YDS SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (2019-YDS/2) sonuçları, 1 Ekim 2019 tarihinde açıklanacak.

 

Kedilerini balkonda güneş altında, 3 gün aç ve susuz bıraktılar iddiasıİzmir'in Çiğli ilçesinde, bir kedinin sahipleri tarafından Kurban Bayramı'nda, 3 gün süreyle aç ve susuz halde güneş altında balkonda bırakıldığı ileri sürüldü. Üst kat komşusunun hortum sarkıtıp, kediye su verdiği anların görüntüsünü paylaşıp, sosyal medyada tepkilerini dile getiren hayvanseverler destek istedi. Fulya- Ömür C. çifti ise 'Paşa' isimli kedileri aç ve susuz bıraktıkları iddialarının asılsız olduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet