Geri Dön

ÖSYM'den son dakika sınav başvurusu ve YKS açıklaması

ÖSYM'den son dakika sınav başvurularına ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada, 2020 ÖSYM sınavları başvuru tarihlerinin güncellenmesine ilişkin ifadeler ve 2020 YKS kılavuzuna ilişkin yer aldı. İşte ÖSYM'nin yaptığı son dakika açıklamaları...

ÖSYM'den son dakika sınav başvurusu ve YKS açıklaması

ÖSYM'den yapılan son dakika paylaşımda şu ifadelere yer verildi;

Başkanlığımızca, Koronavirüs (Covid-19) pandemisi öncesinde ÖSYM Sınav Takvimi ile kamuoyuna duyurulan ancak; Covid-19 salgınının ülkemizde yayılmasının önlenmesine yönelik Devletimizce alınan tedbirler kapsamında uygulanma tarihleri yeniden düzenlenen sınavların, başvuru tarihleri belirlenmiştir. 2020 ÖSYM Sınav Takvimi güncellenerek https://www.osym.gov.tr internet adresinden ve ÖSYM Aday İşlemleri Mobil Uygulamasından yayımlanmıştır.

ÖSYMden son dakika sınav başvurusu ve YKS açıklaması

ÖSYM'den üniversite sınavı kapsamında 2020 YKS'ye katılım gösterecek adaylar için de son dakika açıklaması yapıldı. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı'nın (ÖSYM) yaptığı duyuruda, 27-28 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı kılavuzunun güncellendiği bildirildi.

2020 YKS KILAVUZU GÜNCELLENDİ!

ÖSYM'nin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi

ÖSYMden son dakika sınav başvurusu ve YKS açıklaması

Mahalle halkı, evlerini gözetleyen kişi yüzünden uyku uyumuyor!Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesine bağlı İstasyon Mahallesi'nde, bahçelerine girdiği evleri pencerelerinden gözetleyen bir kişi, hem polisi hem de mahalleliyi alarma geçirdi. Güvenlik kameraları tarafından görüntülenen kimliği belirsiz kişiyi yakalamak için polis ekipleri çalışma başlatırken, mahalleli gençler de ellerinde sopayla nöbet tutuyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber