Geri Dön
GündemPKK'nın 10 gün sakladığı ölüm

PKK'nın 10 gün sakladığı ölüm

PKK'nın sözde maliye sorumlularından Howgar Botan, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'de etkisiz hale getirildi. Terör örgütü, çözülme olmaması için Botan'ın ölümünü üyelerinden 10 gün sakladı.

PKK'nın 10 gün sakladığı ölüm

Suriye'nin kuzeyindeki Tel Tamir Hattı'nda 10 gün önce 8 terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerden birinin örgütün Kandil kadrosundan olduğu ortaya çıktı.

TRT Haber'de yer alan bilgilere göre; örgüt, çözülmeyi önlemek adına teröristin ölümünü 10 gün gizli tuttu. Botan'ın "Hastalıktan öldüğü" yalanı ise kısa sürede ortaya çıktı.

TERÖRLE MÜCADELE SÜRÜYOR

Mehmetçiğin, Barış Pınarı Bölgesi'nden sızma ve saldırı girişimlerine yönelik operasyonları sürüyor.

Son 1 ayda etkisiz hale getirilen 50’den fazla teröristten 12’sinin örgütün Kandil kadrolarından olduğu belirlendi.

Terör örgütü, Haseke'nin kuzeyindeki Ayn İsa hattına, Kandil'den teröristler getiriyor. Mehmetçik, teröristlerin sızma ve saldırı girişimine misliyle karşılık veriyor.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
THY yolcularını meme kanseri konusunda bilgilendiriyorMisafirlerinin seyahat sağlığı ve güvenliğini en ön planda tutan bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları 15 – 31 Ekim tarihleri arasında gerçekleştireceği 160 uçuşta meme kanseri riskine dikkat çekecek. Kabin ekiplerinin pembe kurdele takacağı ve özel anons ile yolcuların bilgilendirileceği uçuşların ilki İstanbul’dan Ankara’ya gerçekleşti.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler