Geri Dön

26. Dönem POMEM sınav sonuçları açıklandı! POMEM sınav sonucu sorgulama ekranı

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada 26. dönem POMEM giriş sınavı sonuçlarının açıklandığı duyuruldu. Başvuru sonuçlarını sorgulamak isteyen adaylar pau.edu.tr üzerinden sonuçlarını öğrenebilecek. Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yapılan sonuç açıklamasında sonuçların adaylara posta diğer iletişim araçları ile bildirilmeyeceği duyuruldu. İşte POMEM 26. dönem sonuç sorgulama ekranı...

26. Dönem POMEM sınav sonuçları açıklandı! POMEM sınav sonucu sorgulama ekranı

POMEM 26. Dönem sınav sonuçları açıklandı. Giriş sınavı sonuçlarını sorgulamak isteyen adaylar pa.edu.tr adresi üzerinde sonuç linkine tıkladıktan sonra e-Devlet ekranı üzerinden TC kimlik numarası ve e-Devlet şifresini girdikten sonra sorgulama işlemin yapabilecek. İşte POMEM 26. Dönem sınav sonucu sorgulama ekranı...

POLİS AKADEMİSİ BAŞKANLIĞINDAN YAPILAN AÇIKLAMA

26. Dönem POMEM Giriş Sınavı sonuçları açıklanmıştır. Adaylara sonuçlar, posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla bildirilmeyecek olup, resmi internet sitemiz üzerinden ilan edilen sonuçlar tebligat niteliğindedir.

Yedek planlamalara ilişkin sonuçlar da resmi internet sitemizde açıklanacak, yedek olarak planlanan adaylara posta yoluyla veya diğer iletişim araçlarıyla herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır. Bu nedenle sınav sonucunda yedek olarak belirlenen adayların yapılacak yedek planlamalar ile ilgili olarak resmi internet sitemizi takip etmeleri gerekmektedir.

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

SINAV SONUÇ EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 2023 seçimlerine ilişkin açıklamaCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin 81 İl Teşkilatı ile videokonferans yöntemiyle bayramlaştı. İl Teşkilatına seslenen Erdoğan, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ni hazmedemeyenlerin insanımızı zehirlemesine izin vermeyeceğiz. 2023 seçimlerine kadar yoğun gayret içinde olmalıyız. Seçimlere kadar durmak yok, yolumuza devam etmeliyiz" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber