Geri Dön
GündemPTT kaçta kapanıyor? Kaçta açılıyor? PTT çalışma saatleri...

PTT kaçta kapanıyor? Kaçta açılıyor? PTT çalışma saatleri...

Her gün binlerce insan PTT'den çeşitli işlemlerde bulunuyor. Kimi para çekiyor kimi bir şeyler gönderiyor. Bu nedenle de PTT'nin açılış ve kapanış saatleri vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte PTT çalışma saatleri...

PTT kaçta kapanıyor? Kaçta açılıyor? PTT çalışma saatleri...

 

PTT çalışma saatleri günlük olarak araştırılan konuların başında geliyor. Bir şeyler göndermek veya almak için her gün binlerce işlem yapılıyor. Vatandaşlar da bu nedenle açılış ve kapanış saatini araştırıyor. İşte detaylar...

PTT KAÇTA AÇILIP KAÇTA KAPANIYOR?

PTT şubeleri sabah 08.30'da açılıp 12.30'da öğle arası vermektedir. 1 saatlik öğle yemeği arası sonrası şubeler saat 13.30'dan 17.30'a kadar açıktır.

PTT HAFTA SONU CUMARTESİ/PAZAR SAAT KAÇA KADAR AÇIK?

Merkez PTT şubeleri dışında Cumartesi günü tüm PTT'ler kapalıdır. Cumartesi günü Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir.

Sağlık Sohbetleri’nde beslenmenin bilimi konuşuluyor-9 | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com’da ekrana gelen Sağlık Sohbetleri’nde her hafta uzman konuklar, bilimsel araştırmalar ışığında, sağlıkla ilgili son gelişmeleri, farklı hastalıkları ve bu hastalıklara yönelik klinik beslenme tedavilerinin önemini tartışmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet