Geri Dön

Saat saat son depremler... En son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?

Türkiye beşik gibi sallanıyor. Neredeyse saat başı deprem haberi geliyor. Vatandaşlar deprem nedeniyle diken üstünde... Herhangi bir sallantıda son depremler listesi kontrol edilerek "n son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?" soruları soruluyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD'ın resmi sitesi de sık sık kontrol ediliyor.

Saat saat son depremler... En son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?

Türkiye'de son günlerde art arda deprem yaşanıyor. Ülkenin gündemi tamamen deprem olmuş durumda... Deprem haberleri neredeyse sat başı gelemeye başlarken vatandaş tedirgin bir şekilde bekliyor ve en ufak sarsıntıda "En son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?" sorularına cevap arıyor. İşte detaylar...

EN SON NE ZAMAN VE NEREDE DEPREM OLDU?

AFAD'dan yapılan son dakika açıklamaya göre Elazığ'ın Sivrice ilçesinde 18.36'da 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin derinliği 6.97 kilometre olarak açıklandı.

Saat saat son depremler... En son nerede ve ne zaman deprem oldu Deprem mi oldu

 

 

Bakan Akar: "Cumhurbaşkanımız talimatı verdi, hedefi gösterdi. A, B, C planlarımız hazır"Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, CNN Türk'te Hande Fırat'ın gündeme ilişkin sorularını cevapladı. Akar, İdlib'le ilgili olarak, 'Cumhurbaşkanımız talimatı verdi, hedefi gösterdi. A, B, C planlarımız hazır. Yeri gelince uygulanır' dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber