Geri Dön
GündemSaat saat son depremler... En son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?

Saat saat son depremler... En son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?

Türkiye beşik gibi sallanıyor. Neredeyse saat başı deprem haberi geliyor. Vatandaşlar deprem nedeniyle diken üstünde... Herhangi bir sallantıda son depremler listesi kontrol edilerek "n son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?" soruları soruluyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD'ın resmi sitesi de sık sık kontrol ediliyor.

Saat saat son depremler... En son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?

Türkiye'de son günlerde art arda deprem yaşanıyor. Ülkenin gündemi tamamen deprem olmuş durumda... Deprem haberleri neredeyse sat başı gelemeye başlarken vatandaş tedirgin bir şekilde bekliyor ve en ufak sarsıntıda "En son nerede ve ne zaman deprem oldu? Deprem mi oldu?" sorularına cevap arıyor. İşte detaylar...

EN SON NE ZAMAN VE NEREDE DEPREM OLDU?

AFAD'dan yapılan son dakika açıklamaya göre Elazığ'ın Sivrice ilçesinde 18.36'da 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin derinliği 6.97 kilometre olarak açıklandı.

Saat saat son depremler... En son nerede ve ne zaman deprem oldu Deprem mi oldu

 

 

Sağlık Bakanlığı duyurdu: 5 milyon doz Sinovac aşısı Türkiye'ye ulaştıSağlık Bakanlığı, THY kargo uçağı ile Çin'den yola çıkan 5 milyon doz Sinovac aşısının bugün Türkiye'ye ulaştığını bildirdi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, aşı randevularında yaş sınırının 30'a indiğini açıkladı. Öte yandan Bakan Koca'dan aşılarla ilgili randevu uyarısı geldi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet