Geri Dön

Sahte alkol çetesi çökertildi

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 32 şüpheli hakkında gözaltı kararı çıkarılırken, ekipler karar doğrultusunda, şüphelilerden 30’unu Ankara, Diyarbakır, Bursa ve Kayseri’deki 31 adrese düzenledikleri eş zamanlı baskınlarda yakalayarak gözaltına aldı.

Sahte alkol çetesi çökertildi

Operasyonda, 20 ton 550 litre etil alkol, 252 şişe sahte içki, 6082 TAPDK bandrolü ve içki şişesi etiketi, 32,5 litre sahte içki yapımında kullanılan yan ürün, damıtma aracı, 3 ruhsatsız tabanca, şarjörler, 11 dolu fişek ve az miktarda uyuşturucu ele geçirildi.
Sahte içki satıcılarına yönelik Kırklareli’nen Lüleburgaz ilçesinde iki, İzmir’de 7, Kayseri’de de bir kişi gözaltına alındı.

En yakın arkadaşı anlattı: Kocası kıskanmasın diye giyimini bile değiştirdiAntalya'da doktor eşi Yusuf Onur Kaan Bozkurt'un (58) tabancayla vurup öldürdüğü diyetisyen Gamze Kaçar Bozkurt'un (38) en yakın arkadaşı ve danışanı Tuğba Pekdiri Avcı, "Gamze, kocası kıskanmasın diye giyimini bile ona göre ayarlıyordu. Yaşarken melek gibiydi, şimdi melek oldu gitti" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet