Geri Dön

Sefirin Kızı 16. bölüm 2. fragmanı! Sefirin Kızı yeni bölümler ne zaman başlıyor?

Sefirin Kızı 16. yeni bölümün 2. fragmanı da yayınlandı. STAR TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölümünde Sancar ve Gediz, Nare için kavga ederken, Melek'in birden bire kaybolması büyük merak uyandırıyor. Nare ise başta Sancar olmak üzere tüm aileye hesap soruyor. Peki Sefirin Kızı ne zaman yayınlanacak? İşte Sefirin Kızı 16. yeni bölüm fragmanı...

Sefirin Kızı 16. bölüm 2. fragmanı! Sefirin Kızı yeni bölümler ne zaman başlıyor?

Corona virüs nedeniyle çekimleri durdurulan diziler tekrardan çekilmeye başladı. Bu diziler arasında Sefirin Kızı da yer aldı. Sefirin Kızı 16. yeni bölümün 2 fragmanını da izleyicisine sundu. Aynı zamanda yeni bölüm yayın tarihini duyuran Sefirin Kızı izleyicisini heyecanlandırdı. Peki Sefirin Kızı yeni bölümleri ne zaman başlıyor? Sefirin Kızı 16. yeni bölümünde neler olacak?

SEFİRİN KIZI YENİ BÖLÜMLER NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sefirin Kızı 16. yeni bölümüyle 15 Haziran 2020 Pazartesi akşamı başlıyor.

SEFİRİN KIZI 16. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verir. Sancar’ın baba olmaya hazırlandığı bu memlekette, artık ne Nare ne Melek için yer yoktur. Elvan’a da Efeoğlu erkeklerinden uzakta yeni bir hayat teklif eder; ‘bizimle gel, üçümüz yeni bir dünya kuralım’ der.

Gediz ise bunu yeni bir hayat değil yeni bir kaçış olarak görür ve çok öfkelenir. İlk defa Nare’nin yanında durmaz. Hatta ona ihanet etmeyi göze alır.

Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince delirir. “Sen gidersen ben çok kötü bir adam olurum” der.

SEFİRİN KIZI 16. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sağlık Bakanı Koca, Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ettiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, Keçiören Eğitim ve Araştırma Hastanesinde şiddete maruz kalan sağlık çalışanlarına ziyarette bulundu.Koca, Twitter hesabından ziyarete ilişkin yaptığı paylaşımda, "Keçiören EAH Acil Servisindeki arkadaşlarımı ziyaret ettim. Emniyet güçlerimizce incelenen kamera kayıtları, arkadaşlarımızın beyanı olayın ciddiyetini ortaya koymuştur. Cumhuriyet Başsavcılığımız süreci başlatmıştır. Sağlık camiası olarak üzgün ve konunun takibinde kararlıyız." ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber