Geri Dön

Seyahat yasağı var mı, 81 ilde yapılacak mı? Şehirler arası seyahat yasağı gelecek mi?

Şehirler arası seyahat yasağı olup olmayacağı ilgili son dakika gelişmeleri merak ediliyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu Toplantısı sonrasında somut tedbirler ile ilgili bir açıklama yaptı. Bugün ise Kabine Toplantısı gerçekleştirilecek. Peki şehirler arası seyahat gelecek mi?

Seyahat yasağı var mı, 81 ilde yapılacak mı? Şehirler arası seyahat yasağı gelecek mi?

Şehirler arası seyahat yasağı var mı? sorusunun cevabı gündemde merakla araştırılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında bugün Kabine Toplantısı gerçekleştirilecek. Toplantıda koronavirüs ile ilgili yeni tedbirlerin gelip gelmeyeceği merak konusu. Peki seyahat yasağı gelecek mi?

ŞEHİRLER ARASI SEYAHAT YASAĞI GELECEK Mİ?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dün şu açıklamayı gerçekleştirdi;

"Vaka artışında birincil etkenin insan hareketliliği ve toplu mekanlarda bulunma olduğuna dikkat çekilerek alınması gereken kısıtlayıcı tedbirler tüm detaylarıyla masaya yatırıldı. Hastalığın yayılmasını önleyici somut tedbirlerin hayata geçirilmesinin tavsiye edilmesi yönünde karar alındı."

Şehirler arası seyahat yasağı ile ilgili kararın Kabine Toplantısında alınması bekleniyor. Kabine Toplantısı bugün saat 15.30'da başlayacak. Toplantı sonrasında alınan kararlar haberde yer alacak.

Cinsel ilişki tartışması kanlı bitti! 'Hayır' deyince...Bursa’da, İsmail I. (55) eğlenmek için çiftlik evine gittiği sevgilisi Zehra Y.'yi (43), cinsel ilişki teklifini kabul etmeyince çıkan tartışmanın ardından tabanca ile sağ ayağından vurdu. Yaralanan Zehra Y., yaşanan arbede sırasında alkolün de etkisinde olan sevgilisinin elinden aldığı tabanca ile İsmail I.'yı başından vurarak öldürdü. Hastanede tedaviye alınan Zehra Y.'nin polise verdiği ilk ifadesinde "Beni ilişkiye zorladı. 'Hayır' deyince silahıyla beni ayağımdan vurdu. Alkollü olmasından yararlandım silahını elinden alıp onu vurdum." dediği öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet