Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 16. bölüm fragmanında büyük şok! Ölecek mi?

Sen Anlat Karadeniz 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve heyecanlandırdı. Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan dizinin yeni bölümünde Vedat, Nefes ve Tahir'in peşini bırakmıyor. Elindeki kozları değerlendiren Vedat, Tahir'i zor durumda bırakıyor. İşte Sen Anlat Karadeniz'de yaşanacaklar...

Sen Anlat Karadeniz 16. bölüm fragmanında büyük şok! Ölecek mi?

ATV'nin heyecanla takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz 16. bölüm fragmanını yayınladı. Yeni bölüm için nefesler tutuldu.

Sen Anlat Karadeniz 16. bölümü ile 9 Mayıs Çarşamba akşamı ATV'de...

SEN ANLAT KARADENİZ 16. BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ 15. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir, Yiğit için evlenme kararını bi kere almıştır; ok da yaydan çıkmıştır. Ona karşı olan tüm sesleri bastırır, hedefe kitlenir. O ses Nefes'in sesi olsa bile. Zaten yaylada söylediği "Vedat'ın artığıyla evlenecek misin?" sözünden dolayı Nefes'e çok kızgındır. Nefes'in söylediği hiçbir şeyi dinlemez, evleneceklerini herkese açıklar, ailesinin de, Nefes'in de karşısında dağ gibi durur.

Nefes için ise evlilik keskin bıçaktır. Evlense yanacaklar, evlenmese yanacaklar. Büyük çelişkisinin içinde çırpınırken, hayatının herkesten sakladığı en büyük acısı, onu uykularında yakalamaya başlar. Nefes'in evleneceği haberini alıp öfkeden çıldıran Vedat, bu evliliği engellemek için hazırladığı planını devreye sokar. Tahir ise Vedat'ı engellemeye çalışırken, geçmişte Vedat'ın canını bağışlamasına sebep olan sırrın iziyle karşılaşır. Tahir'le Nefes evlenebilecekler mi?

Türkiye'den Beyrut'a yardımTürkiye'den Beyrut'a yardım malzemeleri ve personel ulaştıracak Türk Silahlı Kuvvetlerine ait uçak, Ankara Etimesgut Havaalanı'ndan hareket etti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber