Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 16. bölümüyle ekranlara geldi. ATV'nin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde Vedat, Mercan'ı kaçırdı ve ortalık karıştı. Peki Sen Anlat Karadeniz 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sen Anlat Karadeniz 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde heyecan doruğa çıktı. Peki Sen Anlat Karadeniz 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir, Yiğit için evlenme kararını bi kere almıştır; ok da yaydan çıkmıştır. Ona karşı olan tüm sesleri bastırır, hedefe kitlenir. O ses Nefes'in sesi olsa bile. Zaten yaylada söylediği "Vedat'ın artığıyla evlenecek misin?" sözünden dolayı Nefes'e çok kızgındır. Nefes'in söylediği hiçbir şeyi dinlemez, evleneceklerini herkese açıklar, ailesinin de, Nefes'in de karşısında dağ gibi durur.

Nefes için ise evlilik keskin bıçaktır. Evlense yanacaklar, evlenmese yanacaklar. Büyük çelişkisinin içinde çırpınırken, hayatının herkesten sakladığı en büyük acısı, onu uykularında yakalamaya başlar. Nefes'in evleneceği haberini alıp öfkeden çıldıran Vedat, bu evliliği engellemek için hazırladığı planını devreye sokar. Tahir ise Vedat'ı engellemeye çalışırken, geçmişte Vedat'ın canını bağışlamasına sebep olan sırrın iziyle karşılaşır.

SEN ANLAT KARADENİZ 17. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sen Anlat Karadeniz 17. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak.

Jandarma Kriminal Daire Başkanlığının tanıtım videosuJandarma Genel Komutanlığınca, Kriminal Daire Başkanlığı personelinin çalışmalarına yer verilen video yayımlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber