Geri Dön

Sen Anlat Karadeniz 8. yeni bölüm fragmanında duygu dolu konuşma!

Sen Anlat Karadeniz 7. bölüm ile izleyenleri ekrana kilitlemeyi başardı. ATV'nin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölümde neler olacak? Sen Anlat Karadeniz 8. yeni bölüm fragmanı izleyicilerin merakını giderdi. İşte Sen Anlat Karadeniz 8. yeni bölüm fragmanı...

Sen Anlat Karadeniz 8. yeni bölüm fragmanında duygu dolu konuşma!

Sen Anlat Karadeniz 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam 7. son bölümü ile ekrana gelen dizide Tahir ve Nefes'in bir arada olması Mercan'ı intihar'a sürükler. Fakat işler hiç de düşünüldüğü gibi gitmez.

SEN ANLAT KARADENİZ 8. BÖLÜM FRAGMANI

SEN ANLAT KARADENİZ 7. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tahir ve Nefes, kalpleri Yiğit'te birleşmiş şekilde, tek vücut onun izini sürerler ve bulurlar. Karadeniz de Yiğit için birleşir. Asiye bir yandan Mustafa'ya hayatı zehir eder, bir yandan da herkese Vedat'ın zulmünü anlatır. Gerçekleri öğrenen herkes Vedat'a cephe almaya başlar.

Vedat sıkıştığı bu durumun üstesinden gelmek için Dağdevirenleri kendi safına çeker. Babasıyla sevdiği arasında kalan Mercan ise, Tahir'i çok zor bir duruma düşürür ve ondan asla yapamayacağı bir şey ister.

Yiğit'in kayboluşu, Nefes'in geçmişte yaşadığı zulmün anılarını ateşler ve Nefes kabuslarla boğuşmaya başlar. Tahir onu Vedat'tan korur ama kabuslar karşısında çok çaresiz kalır. Bir yandan Nefes'e yardım edememenin çaresizliği, bir yandan artık kendinden bile saklayamadığı sevdası, bir yanda Mercan'a verdiği sözün ağırlığı, bir yanda ailesi. Deli Tahir'i içine düştüğü büyük çıkmazdan Osman Hoca'nın bilgelik dolu rehberliği kurtarır. Ancak, Vedat'ın zindanından kaçan Nefes'i, şimdi de dar kafaların zindanı beklemektedir.

Pakistan muson yağışlarına teslim!Etkili olan şiddetli muson yağmurlarında 15 kişi hayatını kaybetti.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber