Geri Dön

Serenay Sarıkaya'nın güldüren ağlama sahnesi-izle

Medcezir'in başrol oyuncusu Serenay Sarıkaya dün akşam Beyaz Show'daydı. Beyazıt Öztürk ve ekibinin hazırladığı videolar herkese eğlenceli dakikalar yaşattı. Serenay Sarıkaya'nın dizideki ağlama sahnesinde yaşananlar tüm stüdyoyu kahkahaya boğdu. İşte o anlar..

Serenay Sarıkaya'nın güldüren ağlama sahnesi-izle

Beyaz Show'a katılan Serenay Sarıkaya herkesi ekrana kilitledi. Dizideki ağlama sahnesi ile ilgili hazırlanan video stüdyoda komik anlar yaşattı.

SERENAY SARIKAYA'NIN AĞLAMA SAHNESİ

SERENAY SARIKAYA KİMDİR?

Serenay Sarıkaya 1 Temmuz 1991, Ankara doğumlu. 15 yaşındayken katıldığı bir güzellik yarışmasında jüri özel ödülünü aldı. Aynı yıllarda Plajda adlı bir sinema filminde rol alarak profesyonel oyunculuğa adım attı.

İlk oyunculuk deneyimini Şaşkın (2006) filmiyle kazanan Sarıkaya, sonrasında Plajda (2008) filminde rol aldı. İlk başrolünü de Sinan Çetin'nin Peri Masalı (2008) dizisinde ve yine aynı yıl Sinan Çetin tarafından hazırlanan Limon Ağacı (2008) dizisinde başrolü üstlendi. Dizinin sona ermesinin ardından Adanalı (2008-2010) dizisinde rol almaya başladı.

2010 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Gizem Memiç'in ardından ikinci oldu ve Türkiye'yi Miss Universe yarışmasında temsil etmeye hak kazandı. Ardından Lale Devri (2010-2012) ve Medcezir dizilerinin başrolünde yer alarak popüleritesini arttırdı.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filminde seslendirme yapan Sarıkaya Behzat Ç. Ankara Yanıyor filminde de rol aldı.

2014 yılında GQ Türkiye tarafından yılın kadını seçildi. Altın Kelebek Ödülü'ne sahiptir.

Filmografi

2006 Şaşkın Itır Yardımcı karakter

2008 Plajda Aslı Yardımcı karakter

2010 Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Astrid Seslendirme

2011 Hoşçakal Sarah Başrol/kısa film

2013 Behzat Ç. Ankara Yanıyor Melisa Yardımcı karakter

2008 Peri Masalı Talya Yardımcı karakter

2008 Limon Ağacı Peri Başrol

2008-2010 Adanalı Sofia Dikkaya Yardımcı karakter

2010-2012 Lale Devri Yeşim Taşkıran Başrol

2013- Medcezir Mira Beylice Başrol

İstiklal Caddesi’nde tedbirlere uymayanlara ceza yağdıPolis ekipleri, İstiklal Caddesi’nde restoran, kafe ve caddede maske ile sigara denetimi yaptı. Maskesiz ve sigara içen vatandaşlarla polis ekipleri arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Bir vatandaşın ceza yememek için telefonla konuştuğunu iddia ederken, sigara içerken yakalan içen bir kişi de, çekim yapan basın mensubuna tepki gösterdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet