Geri Dön

Serkan Balbal kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

10 Kasım 1985'de doğan Serkan Balbal, Kanal D'nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın'da rol aldı. Havaalanında yaşanan olayla gündeme gelen Serkan Balbal, vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. İşte Serkan Balbal hakkında merak edilen bilgiler...

Serkan Balbal kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

Oyuncu Balbal, 10 Kasım 1985 tarihinde dünyaya geldi. Çocuklar Duymasın dizisi ve Çanakkale 1915 sinema filminde rol oynadı. 2012 yılında İsmail Baki Tv televizyon programında koordinasyon, Dersimiz Atatürk, 3 Harfliler: Marid, Adım Bayram Bayram ve Çanakkale 1915'te yapımcı olarak görev yaptı.

Örümcek Yapım'ın kurucusu ve sahibi olan Serkan Balbal, Burhan Felek Lisesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunudur. Ayrıca Etiler'de bir işletmesi bulunuyor.

Oyuncu, 2008 yılında oyuncu Sinem Öztürk ile evlendi ancak 2010 yılında son bulmuştur. 2015 yılında ise Sabanur Kıraç ile evlendi. Bu evlilikten Ata adında bir oğlu dünyaya geldi.

Meteor yağmurunu Erciyes Dağı'nda izledilerKayseri'deki gökyüzü tutkunları, meteorların en görkemli gösterilerinden biri olan "Perseid meteor yağmuru"nu Erciyes Dağı'nın 2 bin 650 metre yüksekliğinde izlediler.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber