Geri Dön
GündemSerkan Balbal kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

Serkan Balbal kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

10 Kasım 1985'de doğan Serkan Balbal, Kanal D'nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın'da rol aldı. Havaalanında yaşanan olayla gündeme gelen Serkan Balbal, vatandaşlar tarafından merakla araştırılıyor. İşte Serkan Balbal hakkında merak edilen bilgiler...

Serkan Balbal kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

Oyuncu Balbal, 10 Kasım 1985 tarihinde dünyaya geldi. Çocuklar Duymasın dizisi ve Çanakkale 1915 sinema filminde rol oynadı. 2012 yılında İsmail Baki Tv televizyon programında koordinasyon, Dersimiz Atatürk, 3 Harfliler: Marid, Adım Bayram Bayram ve Çanakkale 1915'te yapımcı olarak görev yaptı.

Örümcek Yapım'ın kurucusu ve sahibi olan Serkan Balbal, Burhan Felek Lisesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunudur. Ayrıca Etiler'de bir işletmesi bulunuyor.

Oyuncu, 2008 yılında oyuncu Sinem Öztürk ile evlendi ancak 2010 yılında son bulmuştur. 2015 yılında ise Sabanur Kıraç ile evlendi. Bu evlilikten Ata adında bir oğlu dünyaya geldi.

Plajda hırsızlık yaptılar, falezlerdeki kayalıklarda saklanırken yakalandılarAntalya Konyaaltı Sahilinde, denize giren vatandaşların cep telefonu ve çantalarını çalan 4 kişi, motorize Yunus polisleri tarafından falezler bandındaki kayalık alanda yakalandı. Şüphelilerin gösterdiği alanda arama çalışması yapan polis 3 cep telefonuyla, çanta buldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet