Geri Dön
GündemSevgili Geçmiş 3. bölüm ön izleme! Çilem, Azra ile yüzleşiyor!

Sevgili Geçmiş 3. bölüm ön izleme! Çilem, Azra ile yüzleşiyor!

Star TV ekranında yayınlanmaya başlayan Sevgili Geçmiş dizisi 3. bölüm ön izleme yayımlandı. Cuma akşamları yeni bölümleri ile ekrana gelen Sevgili Geçmiş dizisi dün akşam ekrana gelen bölümünde Tekin Malik'in bir anda ortadan kaybolması ve Sinan'ın Tekin'i bulma konusundaki ısrarı kzıları tedirgin etti. Cemal kızı Çilem'i son anda kurtarıp hastaneye yetiştirdi. Yeniden ailesini bir araya getirmek isteyen Cemal, Azra'ya gerçekleri telefonda anlatır. Peki Sevgili Geçmiş 3. yeni bölümde Çilem, Azra yüzleşmesi nasıl sonuçlanacak?

Sevgili Geçmiş 3. bölüm ön izleme! Çilem, Azra ile yüzleşiyor!

Sevgili Geçmiş dizisi 2. bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Star TV ekranında yayınlanan yeni dizi Sevgili Geçmiş dizisinde dün akşam Sinan'ın Tekin'in peşine düşmesinin ardından kızlar tedirgin olur. Tekin'i öldüren kızlar olayın ardının bu kadar araştırılmasından tedirgin olsalarda Azra tüm soğukkanlılığı ile kızları sakinleştirir. Birbirlerini yıllar sonra bulan üç kız kardeşin hikayesinde Azra'nın yalann ortaya çıkar. Cemal, İpek ve Deren'in yanı sıra üçüncü kızı Çilem'i son anda ölümden kurtarmıştır. Hapishaneye Cahide'yi görmeye giden Cemal yeniden bir araya gelmek için çabalamaktadır.

Öte yandan Tekin Malik'in ortadan kayboluşu Güneşlibahçe'de iyiden iyiye araştırma konusu olur. Sinan'ın arabasına konulan yüzük ile birlikte Sinan gözaltına alınır. Öte yandan İpek her geçen gün biraz daha Sinan'a karşı yakınlaşmaktadır.

 SEVGİLİ GEÇMİŞ 3. BÖLÜM ÖN İZLEME!

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu ve aşı haritası belli oldu! Vakalar...Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Sağlık Bakanlığı tarafından 17 Eylül 2021 koronavirüs tablosu paylaşıldı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, " Can kaybımız dünkü kadar fazla değil. Vaka sayımız, içinde olduğumuz hareketlilik dönemini aynı ciddiyetle yansıtıyor. Bu durum, yakın günlerde vefat sayılarına yansımaya devam edecek. Tam doz aşımızı olup, tedbirlere uyarak salgına karşı gerekli mücadeleyi vermeliyiz." dedi.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner