Geri Dön
GündemSeyahat yasağı kalktı mı, yasak olan iller hangileri? Şehirler arası seyahat yasağı ne zaman bitecek?

Seyahat yasağı kalktı mı, yasak olan iller hangileri? Şehirler arası seyahat yasağı ne zaman bitecek?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün kabine toplantısı sonrasında önemli açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, corona virüs kapsamında alınan yeni kararları paylaştı. Erdoğan konuşmasında seyahat yasağı ile ilgili detaylara da değindi. Peki seyahat yasağı kalktı mı? Şehirler arası seyahat yasağı ne zaman bitecek?

Seyahat yasağı kalktı mı, yasak olan iller hangileri? Şehirler arası seyahat yasağı ne zaman bitecek?

Seyahat yasağı ile ilgili detaylar gündemde merak ediliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün gündeme ilişkin açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan seyahat kıstılamasının biteceği zaman ile ilgili bir tarih verdi. Peki Şehirler arası seyahat yasağı ne zaman bitecek? İşte detaylar...

SEYAHAT YASAĞI NE ZAMAN BİTECEK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu açıklamayı yaptı;

"Şehirlerarası seyahat sınırlaması 1 Haziran'dan itibaren tamamıyla kaldırılmıştır. Gelişmeleri takip ederek, olumsuz bir durum görmemiz halinde bazı illerimiz için bu kısıtlamayı yeniden getirebiliriz.

SEYAHAT YASAĞI OLAN İLLER HANGİLERİ?

Ankara, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Sakarya, Samsun, Van ve Zonguldak...

Beşiktaş Müzesi kapısına sıkışan köpeği, taraftarın dikkati kurtardıSüper Lig'in 42'nci haftasında Göztepe'yi deplasmanda 2-1 mağlup ederek şampiyon olan Beşiktaş'ta taraftarlar stadyum önünde kutlamalar yaptı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet