Geri Dön

Seyahat yasağı kalktı mı, yasak olan iller hangileri? Şehirler arası seyahat yasağı ne zaman bitecek?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün kabine toplantısı sonrasında önemli açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, corona virüs kapsamında alınan yeni kararları paylaştı. Erdoğan konuşmasında seyahat yasağı ile ilgili detaylara da değindi. Peki seyahat yasağı kalktı mı? Şehirler arası seyahat yasağı ne zaman bitecek?

Seyahat yasağı kalktı mı, yasak olan iller hangileri? Şehirler arası seyahat yasağı ne zaman bitecek?

Seyahat yasağı ile ilgili detaylar gündemde merak ediliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün gündeme ilişkin açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan seyahat kıstılamasının biteceği zaman ile ilgili bir tarih verdi. Peki Şehirler arası seyahat yasağı ne zaman bitecek? İşte detaylar...

SEYAHAT YASAĞI NE ZAMAN BİTECEK?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şu açıklamayı yaptı;

"Şehirlerarası seyahat sınırlaması 1 Haziran'dan itibaren tamamıyla kaldırılmıştır. Gelişmeleri takip ederek, olumsuz bir durum görmemiz halinde bazı illerimiz için bu kısıtlamayı yeniden getirebiliriz.

SEYAHAT YASAĞI OLAN İLLER HANGİLERİ?

Ankara, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Sakarya, Samsun, Van ve Zonguldak...

FETÖ elebaşının yeğenine hapis cezası!Beykoz'da sahte kimlikle yakalanan FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in yeğeni Zeynep Gülen'e örgüte yardım suçundan 2 yıl 7 ay 7 gün hapis cezası verildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber