Geri Dön
GündemŞişli'de feci olay! Kaldığı barakada ölü bulundu

Şişli'de feci olay! Kaldığı barakada ölü bulundu

İstanbul Şişli’de, Küçük Çiftlik Parkı köşesinde barakada kalan bir kişi ölü olarak bulundu. Olay, park görevlilerinin bir süredir görünmemesinden şüphelenmesiyle ortaya çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Küçük Çiftlik Parkı köşesindeki barakada yaşayan kişinin bir süredir görünmemesinden şüphelenen park görevlileri, barakayı kontrol etti.

Adının Durmuş olduğu öğrenilen kişinin hareketsiz şekilde yatakta yattığını gören görevliler durumu polise ve sağlık ekibine haber verdi. Sağlık ekibi yaptığı kontrolde barakada kalan kişinin hayatını kaybettiğini belirledi. Olay yerine güvenlik şeridi çekildi.

Adli tabibin kontrolü için hastaneye götürülen kişinin cesedi, daha sonra otopsi için Adli Tıp Kurumu'na gönderilecek.

 

Kanser ve Beslenme | Sağlık Sohbetleri - Cnnturk.comCnnturk.com'da yepyeni bir sağlık programı başladı. Moderatörlüğünü Elif Tümen'in yaptığı Sağlık Sohbetleri programında bu haftanın özel konusu "Kanser ve Beslenme". Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Erdem Göker ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Şuayib Yalçın kanser ve besleme ilişkisinin yanı sıra kanser hastalarının tedavisinde beslenmenin önemini, klinik beslenmenin tedavi başarısına etkisi ve kanserli hastaların hayat kalitesi üzerindeki etkisini anlatıyor. (Sponsorlu İçerik)

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet