Şişli

Şişli

Son dakika Şişli haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Şişli gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Şişli haber sayfamızda...

Şişli

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 16.223 şişli haberi bulunmuştur.
Osmanlı Padişahları Sıralaması ve Soy Ağacı: Osmanlı İmparatorluğu İlk ve Son Padişah Sıralaması Nasıldır?
Osmanlı Padişahları Sıralaması ve Soy Ağacı: Osmanlı İmparatorluğu İlk ve Son Padişah Sıralaması Nasıldır?Osmanlı Devleti 6 asrı aşkın bir dönem hüküm sürmüştür. Türk tarihinin yanı sıra dünya tarihinde de büyük yer kaplayan Osmanlı İmparatorluğu'nun öyküsü 1200’lü yıllara dayanır. Doğudan Batı’ya Kuzey’den Güney’e kadar geniş kara parçasına ulaşan Osmanlı Devleti’nin padişah listesi de oldukça uzundur. Osmanlı padişahları sıralaması Osmanlı Devleti’nin kurucusu Osman Gazi ile başlarken son padişah VI. Mehmed veya diğer adıyla Sultan Vahdettin ile sona erer. Yükselmeden sonraki dağılma dönemine dek genişleyen Osmanlı’nın soy ağacı oldukça uzundur. Uzun geçmişe sahip olması nedeniyle sırasıyla kuruluş, yükselme, gerileme ve dağılma dönemi olarak tarihe yansımıştır. Osmanlı İmparatorluğu ilk ve son padişah sıralaması nasıldır? Osmanlı padişahları sıralaması ve listesi ile ilgili detaylı bilgilere içeriğimizden ulaşabilirsiniz.
23.06.2022Eğitim
Sosyal medyadan duyurdu! Zerrin Özer'den hayranlarını üzen karar
Sosyal medyadan duyurdu! Zerrin Özer'den hayranlarını üzen kararGeçtiğimiz aylarda vefatından sonra yapılmasını istemediği şeyleri bir bir sayan Zerrin Özer, flaş bir karar aldı. 64 yaşındaki ünlü isim, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sevenlerini şaşırttı.
23.06.2022Cadde
Meclis Başkanı Şentop: Birçok devlet göç ve mülteci sorununu görmezden gelmeye devam ediyor
Meclis Başkanı Şentop: Birçok devlet göç ve mülteci sorununu görmezden gelmeye devam ediyorKüresel Parlamenter Göç Konferansı’nın kapanış konuşmasını yapan TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Ne yazık ki, göç ve mülteci konusu insanlığın ortak meselesi olması gerekirken, birçok devlet bu sorunu görmezden gelmeye devam ediyor" dedi.
21.06.2022Siyaset
İstanbul Metro Durakları ve İsimleri Nelerdir? 2022 İstanbul Metro Sefer Saatleri
İstanbul Metro Durakları ve İsimleri Nelerdir? 2022 İstanbul Metro Sefer Saatleriİstanbul’un trafik yükünü önemli ölçüde azaltan metro ağı her gün milyonlarca insan taşıyor. İstanbul’da toplamda 8 metro hattı bulunur. Bunlar M1A, M1B, M2, M3, M4, M5, M6 ve M7 şeklindedir. M4, M5 metro hattı Anadolu Yakası’nda hizmet verir ve güzergahları farklıdır. Sefer saatleri ve sayıları hafta içi ve hafta sonu günlerine göre değişiklik gösterir. İstanbul metro sefer saatleri ve haritasını merak ediyorsanız “İstanbul Metro Durakları ve İsimleri 2022” içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
21.06.2022Gündem
GTA San Andreas Hileleri 2022: GTA SAN Araba, Motor, Silah, Para, Ölümsüzlük Hilesi ve Tüm GTA SA Şifreleri (PC ve PS)
GTA San Andreas Hileleri 2022: GTA SAN Araba, Motor, Silah, Para, Ölümsüzlük Hilesi ve Tüm GTA SA Şifreleri (PC ve PS)Dünyaca ünlü GTA San Andreas oyunu yıllardır severek oynanmaya devam ediyor. Büyük küçük herkesin oynadığı GTA San Andreas’ı daha kolay ve eğlenceli hale getirmek isteyenler için araba, para, tank, kıyafet, ölümsüzlük, paraşüt, cephane gibi GTA SA hileleri bulunuyor. GTA serisinin en sevilen oyunları arasında yer alan GTA SA’nın tüm şifre kodları zorlanılan görevleri geçmede kolaylık sağlıyor. Ancak GTA SA hilelerini aktifleştirmek için bazı kriterler bulunuyor. GTA SA araba, motor, silah, para, tank, cephane, kıyafet PC, PS hilesi ve tüm şifreleri nelerdir? diyorsanız "GTA San Andreas Hileleri 2022" içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
21.06.2022Oyun
Bakan Yardımcısı Çataklı: 1 milyon Suriyeli'nin geri dönüşünü sağlamayı hedefliyoruz
Bakan Yardımcısı Çataklı: 1 milyon Suriyeli'nin geri dönüşünü sağlamayı hedefliyoruzKüresel Parlamenter Göç Konferansı'nda 'Dünyada En Fazla Yerinden Edilmiş İnsan Barındıran Ülke Olarak Türkiye Tecrübesi' başlıklı panelde konuşan İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, “1 milyon Suriyeli'nin geri dönüşünü sağlamayı hedefliyoruz. Bu çerçevede 13 bölgede yerleşim alanları kurulacak ve içlerinde sadece konutlar değil, ticarethaneler, diğer sosyal mekanlar, yönetim merkezleri bulunacak. Bu bölgelerden de 3 tanesinin bütün detay projeleri hazırlandıö dedi.
21.06.2022Siyaset
‘Göçün külfetinin bize yıkılması insafsızlıktır’
‘Göçün külfetinin bize yıkılması insafsızlıktır’TBMM Başkanı Mustafa Şentop, “Göç meselesi Türkiye’nin sorunu olmadığı gibi, bu sorunun maddi ve manevi külfetinin de sadece Türkiyenin omuzlarına yıkılması büyük bir haksızlıktır” dedi.
21.06.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop: Göç sorununun Türkiye'nin omuzlarına yıkılması haksızlıktır
TBMM Başkanı Şentop: Göç sorununun Türkiye'nin omuzlarına yıkılması haksızlıktırKüresel Parlamenter Göç Konferansı'nda konuşan TBMM Başkanı Mustafa Şentop, "Düzensiz ve zorunlu göç olgusu bugün ülkelerin veya bölgelerin sorunu olmaktan çıkmış, bütün dünyanın sorunu haline gelmiştir. Göç meselesi Türkiye’nin sorunu olmadığı gibi, bu sorunun maddi ve manevi külfetinin de sadece Türkiye’nin omuzlarına yıkılması büyük bir haksızlıktır" dedi.
20.06.2022Siyaset
TBMM Başkanı Şentop: Göç olgusu tüm dünyanın sorunu haline gelmiştir
TBMM Başkanı Şentop: Göç olgusu tüm dünyanın sorunu haline gelmiştirKüresel Parlamenter Göç Konferansı’nda konuşan TBMM Başkanı Şentop, “Düzensiz ve zorunlu göç olgusu bugün ülkelerin veya bölgelerin sorunu olmaktan çıkmış; bütün dünyanın sorunu haline gelmiştir. Göç meselesi bize bütün insanlığın kaderinin, geleceğinin ortak olduğunu gösteren bir meseledir” dedi.
20.06.2022Siyaset
Didem Kınalı sahne yorgunluğunu denizde attı
Didem Kınalı sahne yorgunluğunu denizde attıÜnlü türkücü İbrahim Tatlıses'in sunduğu eğlence programı 'İbo Show'da sergilediği dans gösterileriyle adını geniş kitlelere duyuran Didem Kınalı, önceki gün Yalıkavak'ta görüntülendi. İş için gittiği Bodrum'da denizin ve güneşin tadını da çıkartan oryantal, formda görüntüsüyle dikkat çekti.
20.06.2022Cadde
İstanbul’da dehşet anları! Yolda yürüyen kadını tokatladı
İstanbul’da dehşet anları! Yolda yürüyen kadını tokatladıİstanbul Şişli’de bir şahıs kaldırımda yürüyen bir kadına yaklaşıp tokatladı. Kadının neye uğradığını şaşırdığı olayda, vatandaşların tepki gösterdiği şahıs ise ara sokakta darp edildi. Yaşanan o anlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
19.06.2022Haberler
İstanbul’da dehşet anları! Yolda yürüyen kadını tokatladı
İstanbul’da dehşet anları! Yolda yürüyen kadını tokatladıİstanbul Şişli’de bir şahıs kaldırımda yürüyen bir kadına yaklaşıp tokatladı. Kadının neye uğradığını şaşırdığı olayda, vatandaşların tepki gösterdiği şahıs ise ara sokakta darp edildi. Yaşanan o anlar ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
19.06.2022Gündem
Modelcinin kendini kaybettiği yer
Modelcinin kendini kaybettiği yer Model arabalara gönül verenler rengârenk, birbirinden göz alıcı, baştan çıkarıcı modelleri bir arada bulunca başka bir aleme geçmiş gibi hissediyor. Bu hafta, modelcileri heyecanlandıran mağazaları onların gözüyle gezdim, açıkçası ben de heyecanlandım...
19.06.2022Gündem
GTA Vice City Hileleri 2022: GTA Helikopter, Ölümsüzlük, Para, Araba, Polis, Tank Hilesi ve Tüm Şifreleri (PC ve PS)
GTA Vice City Hileleri 2022: GTA Helikopter, Ölümsüzlük, Para, Araba, Polis, Tank Hilesi ve Tüm Şifreleri (PC ve PS)Oyun sektörünün popüler isimlerinden GTA’nın en efsane serisi hiç şüphesiz Vice City’dir. 2002 yılında ilk kez piyasaya sürülen ve oyun dünyasına farklı bir bakış açısı kazandıran GTA Vice City yaklaşık 20 yıldır hala severek oynanıyor. Oyun severler GTA Vice City hileleri ile görevlerini hızlıca tamamlayabiliyor. GTA serisinin en efsane oyunlarından Vice City’de araba, helikopter, ölümsüzlük, motor hilesi gibi şifreler ile oyun daha eğlenceli hale getiriliyor. Ancak oyunda para hilesi olmasa da kazanmak için bazı yöntemler bulunuyor. GTA PC ve PS helikopter, ölümsüzlük, para, araba, polis, tank hilesi ve tüm şifreleri nelerdir? diyorsanız GTA Vice City hileleri 2022 içeriğimizden detaylıca öğrenebilirsiniz.
18.06.2022Oyun
GTA 3 Hileleri: GTA 3 Araba, Helikopter, Yüzme ve Ölümsüzlük Hilesi
GTA 3 Hileleri: GTA 3 Araba, Helikopter, Yüzme ve Ölümsüzlük HilesiGTA serisinin üçüncü oyunudur. Dünyanın en popüler oyunlarından bir tanesi olan ve hala günümüzde oynanmaya devam eden GTA 3 2001’de yayımlanmıştır. Rockstar Games tarafından piyasaya sürülen GTA 3’ü daha eğlenceli hale getirmek isteyenler için araba, silah, helikopteri ölümsüzlük, para ve tank gibi hileleri bulunur. Bunun yanı sıra GTA 3 hileleri ile oyunda geçilmesi zor görevlerin tamamlanmasına yardımcı olur. GTA 3 araba, helikopter ve ölümsüzlük hilesi için “GTA 3 Hileleri” içeriğimizden detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
18.06.2022Oyun
36 bin dolarını 76 bin dolar yapma vaadiyle dolandırıldı
36 bin dolarını 76 bin dolar yapma vaadiyle dolandırıldıŞişli'de, bir kişi 36 bin dolarını 76 bin dolar olarak geri alacağı vaadiyle dolandırıldı. Şüpheli, polis ekipleri tarafından yakalanırken, düzenlenen operasyonda, 2 milyon 100 bin sahte dolar, 540 bin sahte euro ile sahte para yapımında kullanıldığı belirtilen solüsyon, pudra, tentürdiyot ve renkli yazıcı ele geçirildi.
18.06.2022Haberler
36 bin dolarını 76 bin dolar yapma vaadiyle dolandırıldı
36 bin dolarını 76 bin dolar yapma vaadiyle dolandırıldıŞişli'de, bir kişi 36 bin dolarını 76 bin dolar olarak geri alacağı vaadiyle dolandırıldı. Şüpheli, polis ekipleri tarafından yakalanırken, düzenlenen operasyonda, 2 milyon 100 bin sahte dolar, 540 bin sahte euro ile sahte para yapımında kullanıldığı belirtilen solüsyon, pudra, tentürdiyot ve renkli yazıcı ele geçirildi.
18.06.2022Gündem
67 milyonluk vurgunun detayları ortaya çıktı! 6 ay boyunca kabusu yaşadı
67 milyonluk vurgunun detayları ortaya çıktı! 6 ay boyunca kabusu yaşadıİstanbul’da toplamda 67 milyon liralık dolandırıcılık yapan 5'i kadın 36 şüpheli adliyeye sevk edildi. Şüphelilerin elde ettikleri geliri kadınların üzerine tarla, ev, otomobil alarak değerlendirdikleri ortaya çıktı. Dolandırıcıların 6 ay boyunca 50 milyon lirasını çaldıkları Nevra K'ya kabusu yaşattıkları birçok gece telefonunu açık bırakarak uyumasını istedikleri öğrenildi.
17.06.2022Gündem
Bakan Varank: Üretimde Yapısal Dönüşüm Çağrısı değerlendirme sonuçları yarın açıklanacak
Bakan Varank: Üretimde Yapısal Dönüşüm Çağrısı değerlendirme sonuçları yarın açıklanacak Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank 'Makine Zirvesi'nde yaptığı konuşmada, "Makine sektörü için reel ekonominin lokomotifi dersek yanlış olmaz. İthal ettiğimiz kritik ürünlerin Türkiye'de üretilmesi için büyük bir atılım içerisindeyiz. Servo motorlar, CNC tezgahlar gibi ithal edilen birçok ürün artık yerli ve milli imkanlarla üretiliyor. Sektör temsilcilerine müjde verelim. Teknoloji Odaklı Sanayi Hamlesi Programı'nın Üretimde Yapısal Dönüşüm Çağrısı değerlendirme sonuçlarını yarın açıklayacağız" dedi.
16.06.2022Ekonomi
Beyoğlu'nda öldürülen Berkay'ın katili 6 yıl sonra yakalandı
Beyoğlu'nda öldürülen Berkay'ın katili 6 yıl sonra yakalandıBeyoğlu’nda 2016 yılında çıkan silahlı kavgada kurşunların isabet ettiği araçta 16 yaşındaki Berkay İşlev hayatını kaybetti. Firari zanlı Çağatay H. 6 yıl sonra Şişli'de yakalandı.
15.06.2022Gündem
İstanbul’da iş adamının sır sonu: Ölümümden Bahar sorumludur
İstanbul’da iş adamının sır sonu: Ölümümden Bahar sorumludurOrtaköy’de kumpir dükkanları ve apart otel sahibi 53 yaşındaki iş adamı, sevgilisiyle yaşadığı evinde ölü bulundu. Elinde tabanca olan ancak vücudunda herhangi bir iz bulunamayan adamın eşine, “Ölümümden Bahar sorumludur” yazılı bir not bıraktığı ortaya çıktı. Ölümün şüpheli bulunması üzerine cenaze, otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı
15.06.2022Haberler
İstanbul’da iş adamının sır sonu: Ölümümden Bahar sorumludur
İstanbul’da iş adamının sır sonu: Ölümümden Bahar sorumludurOrtaköy’de kumpir dükkanları ve apart otel sahibi 53 yaşındaki iş adamı, sevgilisiyle yaşadığı evinde ölü bulundu. Elinde tabanca olan ancak vücudunda herhangi bir iz bulunamayan adamın eşine, “Ölümümden Bahar sorumludur” yazılı bir not bıraktığı ortaya çıktı. Ölümün şüpheli bulunması üzerine cenaze, otopsi için Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı
15.06.2022Gündem
Sıcak ve nem olduğunda yüksek tansiyona karşı ne yapmalı?
Sıcak ve nem olduğunda yüksek tansiyona karşı ne yapmalı?Hipertansiyon, kalp ve damar hastalıkları gibi rahatsızlıkların en önemli risk faktörlerinden biri. Tüm dünyada ve ülkemizde ölümlerin en önemli sebepleri arasında yer alan bu hastalık özellikle yüksek sıcaklık ve nem olduğunda daha da korkutucu bir hale gelebiliyor. Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Yaşar Turan alınması gereken önlemleri sıraladı.
14.06.2022Genel Sağlık
Şişli’de atık su basan daire balçık içinde kaldı
Şişli’de atık su basan daire balçık içinde kaldıŞişli'de, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ekiplerince yapılan yol bakım ve alt yapı çalışmaları sırasında kanalizasyon borusunun hasar görmesinin ardından atık suyla dolan daire, suyun boşaltılmasının ardından balçık içinde kaldı. Kullanılamaz hale gelen dairedeki eşyalar, İBB ekiplerince taşınarak çöpe atıldı.
14.06.2022Gündem
Şişli’de atık su basan daire balçık içinde kaldı
Şişli’de atık su basan daire balçık içinde kaldıŞişli'de, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ekiplerince yapılan yol bakım ve alt yapı çalışmaları sırasında kanalizasyon borusunun hasar görmesinin ardından atık suyla dolan daire, suyun boşaltılmasının ardından balçık içinde kaldı. Kullanılamaz hale gelen dairedeki eşyalar, İBB ekiplerince taşınarak çöpe atıldı.
14.06.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Şişli ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.