Geri Dön

Şişli'de iş yerinde patlama

Şişli'de iş yerinde patlama meydana geldi. Olayda ölen ya da yaralanan olmazken patlama sonrasında işyerinden kaçan iki şüpheli kameraya yansıdı.

Şişli'de iş yerinde patlama

Şişli, Halidedip Mahallesi, Kutlubey Sokak'ta beş katlı apartmanın giriş katındaki iş yerinde saat 12.00 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle patlama oldu. Patlama nedeniyle işyerinin camları kırılırken, apartmanda büyük panik yaşandı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekipleri sokağı güvenlik şeridiyle kapatırken çevrede tedbir aldı. Patlamada şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.

"DEPREM OLDU ZANNETTİK"

Patlama sonrasında yangın çıktığını belirten Eren Çiftçi, "Abimin evindeydim, büyük bir patlama oldu. Deprem oldu zannettik. Büyük panik yaşadık. Daha sonra baktığımızda cam ve çerçevelerin düştüğünü gördük. Patlama sonrasında ufak çapta bir yangın çıktı. Hemen müdahale ettik. Doğalgazdan kaynaklandığını düşündük. Ekipler çalışmalarını sürdürüyor" ifadelerini kullandı.

PATLAMADAN SONRA İŞ YERİNDEN KAÇAN 2 KİŞİ KAMERADA

Patlama sonrasında işyerinden iki kişinin çıkarak kaçtığı güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde üstleri yırtılmış iki patlamaının ardından koşarak kaçıyor. Görüntülere sokakta yaşanan panik anları da yansıyor. Öte yandan patlamanın olduğu iş yerinde kimyasal maddelerin olduğu iddia edildi.

Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağı yer atan kadın kameradaİstanbul Sultangazi'de Şehit Esma Çevikin babasının ikamet ettiği evin penceresine asılan Türk bayrağı, bir kadın tarafından kopartılarak yere atıldı. O anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı. Baba Hüseyin Akgül, Acı bitmeden yeni bir acı yaşadım" dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber