Geri Dön
GündemŞişli'de panik! Apartman sakinlerini ayağa kaldırdı

Şişli'de panik! Apartman sakinlerini ayağa kaldırdı

Şişli’de bir apartmanın birinci katında meydana gelen doğal gaz kaçağı apartman sakinlerini ayağa kaldırdı. Koku gelen daireden kimsenin kapıyı açmaması ise kısa süreli paniğe neden oldu.

Şişli'de panik! Apartman sakinlerini ayağa kaldırdı

Olay, saat 05:00 sıralarında Şişli Akar Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Halide Edip Adıvar Mahallesi Akar Caddesi üzerine bulunan bir apartmandan ‘yoğun gaz kokusu’ gelmesi üzerine apartman sakinleri durumu polis, sağlık ve itfaiye ekiplerine haber verdi. Polis ekipleri, doğal gaz zehirlenmesi şüphesiyle İGDAŞ ekiplerini çağırdı. Olay yerine ulaşan ekipler apartmanın birinci katında kalan Cevriye Taşkın’a ait olduğu öğrenilen daireden kimse kapıyı açmayınca komşuları oğluna haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen oğlunun kapıyı açması üzerine ekipler içeriye girdi.

Daireye giren ekipler evin camlarını açarak havalandırdı. Sağlık ekipleri uykuda olan Cevriye Taşkın’ı uyandırarak ilk tedaviyi uyguladı. Dairede yalnız yaşadığı öğrenilen Cevriye Taşkın’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Evde inceleme yapan İGDAŞ ekipleri, ocağın açık bırakılması nedeniyle doğal gaz sızıntısı olduğunu tespit etti. Kokunun dağılması sonrası apartmanda yaşanan kısa süreli panik sona erdi.

Polis ekipleri, olayla ilgili inceleme başlattı.

Şişlide panik Apartman sakinlerini ayağa kaldırdı

Batman'daki kavga Bahçelievler'e taşındı; akrabalar taş ve sopalarla birbirine saldırdıBAHÇELİEVLER'de akraba olan iki grup arasında silahların da kullanıldığı taşlı sopalı kavga çıktı. Kavgada bir kişi silahla, altı kişi ise taş ve sopalarla yaralandı. Kavganın Batman'daki arazi kavgasının devamı olduğu öğrenilirken, kavgaya karışan 10 kişi gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet