Geri Dön
GündemSiverekli kadınların ‘hediye karanfil’ tereddüdü

Siverekli kadınların ‘hediye karanfil’ tereddüdü

Şanlıurfa’da bir firma çalışanları ‘Kadınlar Günü’ nedeniyle kadınlara bin karanfil dağıttı. Bazı kadınlar kendilerine uzatılan hediyeyi almaya çekinip, karanfillerin fiyatını sordu.

Siverekli kadınların ‘hediye karanfil’ tereddüdü

Siverek'te bir beyaz eşya firmasının teknik servis ekibi, Hürriyet Caddesi'nde kurulan stantta kadınlara bin karanfil dağıtarak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Bu sırada bazı kadınlar kendilerine uzatılan karanfilleri almakta tereddüt ederek, fiyatını sordu.

Görevliler, kadınlara 8 Mart'ı hatırlatarak günlerini kutlayıp, çiçeklerin hediye olduğunu; karanfilleri alabileceklerini söyledi.

 

19 yıl sonra aydınlatılan cinayetin 2 şüphelisi suçlamaları kabul etmediKocaeli'nin Derince ilçesinde, 2001 yılında darp edildikten sonra boğularak öldürülen Kasım Aydın'ın (20), 19 yıl sonra yakalanan katil zanlıları Hidayet İlkme ve Tamer Korkmaz'ın yargılanmasına başlandı. Suçlamayı kabul etmeyen zanlılardan Aydın'ın cep telefonunu İstanbul'da sattığı belirlenen İlkme ise, savunmasında para ile satın aldığını söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet