Karanfil

Karanfil

Son dakika karanfil haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan karanfil gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan karanfil haber sayfamızda...

Karanfil

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.431 karanfil haberi bulunmuştur.
Sıla 'Yeni Ay'da haklıydı, yazmasaydı 'Şarkıcı' olamazdı!
Sıla 'Yeni Ay'da haklıydı, yazmasaydı 'Şarkıcı' olamazdı!Sıla Gençoğlu, "Albüm istiyoruz!" isyanımızı duydu, 6 yıl önce yayınlanan 'Mürekkep'ten beri koruduğu 'albüm sessizliği'ni 'Şarkıcı'yla bozdu. 'Velhasıl'la çıkışı yapılan 'Şarkıcı'nın en büyük yıldızı ise açık ara farkla 'Sek'...
25.05.2022Müzik
Kız İsimleri 2022 - En Güzel Keşfedilmemiş, Zor Bulunan, Kulağa Hoş Gelen, Enteresan, Anlamı Güzel Kız Bebek İsimleri
Kız İsimleri 2022 - En Güzel Keşfedilmemiş, Zor Bulunan, Kulağa Hoş Gelen, Enteresan, Anlamı Güzel Kız Bebek İsimleriAnne ve babalar çocuklarının hayatı boyunca taşıyacağı isimleri seçerken özen gösteriyor. Bu yüzden anne ve baba olmaya hazırlanan çiftlerin hamilelik veya hamilelik öncesinden en çok üzerinde düşündüğü konuların başında geliyor. Yakın çevreden akıl alan ebeveynler uzun süreli bu konuda araştırma içerisine giriyor. Kız bebekler için 2022 yılında birbirinden güzel, modern, popüler ve değişik isimler yer alıyor. Çocuklarınıza verebileceğiniz en güzel, zor bulunan, anlamı güzel, duyulmamış, modern, keşfedilmemiş, değişik, yeni, nadir bulunan, popüler, otantik, dini kız bebek isimleri için “Kız Çocuk İsimleri ve Anlamları 2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
23.05.2022Bebek
CHP’li başkanlar kampa giriyor
CHP’li başkanlar kampa giriyorCHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisinin tüm belediye başkanlarını 27-28-29 Mayıs tarihlerinde Van’da seçim kampına alacak. Genel Merkez’in seçim hazırlıkları, belediye başkanlarına anlatılacak.
23.05.2022Siyaset
Vali Su, evlat nöbetindeki aileleri ziyaret etti
Vali Su, evlat nöbetindeki aileleri ziyaret ettiCumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Mersin'den Diyarbakır'a atanan Vali Ali İhsan Su, HDP binası önünde evlat nöbetindeki aileleri ziyaret etti.
20.05.2022Gündem
Reyhanlı saldırısında hayatını kaybeden 53 kişi anıldı
Reyhanlı saldırısında hayatını kaybeden 53 kişi anıldıHatay’ın Reyhanlı ilçesinde 9 yıl önce 2 bombalı araçla yapılan terör saldırısında yaşamını yitiren 53 kişi törenle anıldı.
11.05.2022Gündem
25 Aralık Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç Yorumu
25 Aralık Hangi Burç Oluyor? 2022 Özellikleri, Yükseleni ve Burç YorumuBurçlar doğum tarihlerine göre belirlenmektedir.12 burç bulunur ve bu burçlar farklı isimlerle anılmaktadır. Her burcun özellikleri de birbirinden farklıdır. Oğlak burcu da 12 burçtan bir tanesidir. 22 Aralık – 21 Ocak tarihleri arasında doğan her kes oğlak burcuna dâhil olmaktadır. Oğlak burcunun özellikleri ve detayları ile derledik.
10.05.2022Astroloji
Başımızın tacısınız!
Başımızın tacısınız!Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran, özel çocuklar ve aileleriyle kahvaltıda buluştu. Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik de, anne ve adaylarına çiçek dağıttı...
9.05.2022Ege
Rusya’nın Polonya Büyükelçisi’ne boyalı saldırı
Rusya’nın Polonya Büyükelçisi’ne boyalı saldırıPolonya’nın başkenti Varşova’da, 9 Mayıs Zafer Bayramı etkinliklerine katılan Rusya’nın Polonya Büyükelçisi Sergey Andreyev'in yüzüne kırmızı boya atıldı.
9.05.2022Haberler
Rusya’nın Polonya Büyükelçisi’ne boyalı saldırı
Rusya’nın Polonya Büyükelçisi’ne boyalı saldırıPolonya’nın başkenti Varşova’da, 9 Mayıs Zafer Bayramı etkinliklerine katılan Rusya’nın Polonya Büyükelçisi Sergey Andreyev'in yüzüne kırmızı boya atıldı.
9.05.2022Dünya
‘Zübeyde Hanım’a ne kadar teşekkür etsek az’
‘Zübeyde Hanım’a ne kadar teşekkür etsek az’Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım, Anneler Günü’nde İzmir Karşıyaka’daki mezarı başında anıldı.
9.05.2022Gündem
İzmir, Zübeyde Hanım’ın huzurunda
İzmir, Zübeyde Hanım’ın huzurundaAnneler Günü’nde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım Karşıyaka’daki kabri başında anıldı. Anıt mezarına karanfil bırakıldı.
9.05.2022Ege
‘Yaşamlarını bağımsız Türkiye’ye adadılar’
‘Yaşamlarını bağımsız Türkiye’ye adadılar’Türkiye’deki 68 kuşağının önde gelen isimlerinden Deniz Gezmiş, Yusuf Aslan ve Hüseyin İnan idam edilişlerinin 50. yıl dönümünde dün başta Ankara olmak üzere yurdun pek çok bölgesinde gerçekleştirilen etkinliklerle anıldı.
7.05.2022Gündem
K ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: K Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
K ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: K Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne ve baba adayları bebeğin cinsiyetini öğrendikten sonra isim konusunda karar verme sürecine giriyor. Kız bebeklerine verecekleri isimlerin güzel ve anlamlı olmasını istiyorlar. Bu konuda araştırmalara giren çiftler duyulmamış, nadir bulunan, keşfedilmemiş ve güzel anlamları isimleri tercih ediyor. Anne ve baba adaylarının en çok dikkat ettiği konulardan birisi de kızlarına verecekleri ismin modern çağa uyması ve popüler olması. K harfi ile başlayan kız bebek isimleri ve anlamları nelerdir? “K ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
6.05.2022Bebek
Deniz Gezmiş ve arkadaşları mezarları başında anıldı
Deniz Gezmiş ve arkadaşları mezarları başında anıldıAnkara'da Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan, idam edilişlerinin 50'nci yıl dönümünde mezarları başında anıldı.
6.05.2022Gündem
Deniz Gezmiş ve arkadaşları mezarları başında anıldı
Deniz Gezmiş ve arkadaşları mezarları başında anıldıAnkara'da Deniz Gezmiş, Hüseyin İnan ve Yusuf Aslan, idam edilişlerinin 50'nci yıl dönümünde mezarları başında anıldı.
6.05.2022Gündem
Çevreci çift cinayetinin 5'inci yılında 'azmettirici' iddiası sürüyor
Çevreci çift cinayetinin 5'inci yılında 'azmettirici' iddiası sürüyorAntalya'nın Finike ilçesinde mermer ocaklarına karşı verdikleri mücadeleyle tanınan ve 9 Mayıs 2017'de yaşadıkları dağ evinde öldürülen Ali Ulvi (61) ve Aysin Büyüknohutçu (61) çifti için 7- 8 Mayıs'ta, 'Kayıplarının 5'inci yılında azmettiriciler hala yargılanmadı. Söz veriyoruz adalet sağlanıncaya kadar vazgeçmeyeceğiz' sloganıyla anma programı düzenlenecek.
6.05.2022Gündem
Çiçek sektörü ‘arazi’ arıyor
Çiçek sektörü ‘arazi’ arıyorÇiçek sektörünün büyük kısmı kiralık arazide üretim yapıyor. Teknolojik sera kurmak isteyen sektör, bunun için atıl arazilerin üreticilere tahsis edilmesini talep ediyor.
6.05.2022Ekonomi
Öksürüğe Ne İyi Gelir, Nasıl Geçer? Evde Kuru ve Balgamlı Öksürük Kesici Doğal Yöntemler
Öksürüğe Ne İyi Gelir, Nasıl Geçer? Evde Kuru ve Balgamlı Öksürük Kesici Doğal YöntemlerÖksürük vücudun istemli veya istemsiz olarak boğaz ve solunum yollarını temizlemek için verdiği tepkidir. Kış aylarında soğuk algınlığı nedeniyle, korona veya mevsim geçişlerinde alerjik reaksiyonların neden olduğu sağlık problemidir. Bazen kendini boğazda gıcık şeklinde gösteren öksürük kuru öksürük ve balgamlı öksürük olabilir. Çocuklarda, bebeklerde ve yetişkin bireylerde sıklıkla görülen öksürük gidermek için evde yapılabilecek doğal ve bitkisel yöntemler vardır. Evde tedavi edilerek geçirilebilir. Öksürüğe ne iyi gelir, nasıl geçer? Öksürüğü en hızlı ne keser, hangi yöntemler giderir? Evde kuru ve balgamlı öksürük kesici doğal yöntemler için içeriğimize göz atabilirsiniz.
4.05.2022Sağlık
Melek Mosso: Şarkılarım insanlar konuşsun diye değil, dinlesin diye!
Melek Mosso: Şarkılarım insanlar konuşsun diye değil, dinlesin diye!Kıbrıs’ta sahne alan Melek Mosso, "Beni ilgilendiren ne kadar büyük bir kitleye ulaşıyor olmak" dedi. İddialı açıklamalarıyla dikkat çeken 33 yaşındaki şarkıcının sözleri, son dönemde şarkıcılık kariyeri kadar sahne kostümleriyle magazin gündeminden düşmeyen meslektaşı Gülşen'e gönderme olarak yorumlandı.
4.05.2022Cadde
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022
7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları: 7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Özgün Yayınları Cevapları 2021-2022Yeni eğitim öğretim yılının başlaması ile öğrenciler yoğun bir ders dönemine girdi. Eğitim öğretim hayatının önemli derslerinden birisi de Türkçe’dir. Türkçe kitaplarında birbirinden farklı konular ve etkinlikler yer almaktadır. 7. sınıf öğrencilerinin kendilerini geliştirmesi için bu etkinlikler genellikle ev ödevi olarak verilir. Kitaplardaki etkinlikler ve örnekler MEB kararı ile yıldan yıla farklılık göstermektedir. Öğrencinin dilsel becerilerini geliştirmeyi amaçlayan 7. sınıf Türkçe ders kitabı MEB ve Özgün Yayınları olarak ikiye ayrılıyor. 7. sınıf Türkçe ders kitabı Özgün Yayınları cevapları için “7. Sınıf Türkçe Ders Kitabı Cevapları 2021-2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
3.05.2022Eğitim
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
3.05.2022Oyun
‘İnşallah iki bayram arası terörden kurtuluruz’
‘İnşallah iki bayram arası terörden kurtuluruz’MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, iki bayram arasında Türkiye’nin terör belasından kurtulması dileğinde bulundu.
3.05.2022Siyaset
Devlet Bahçeli'den terörle mücadelede kararlılık mesajı
Devlet Bahçeli'den terörle mücadelede kararlılık mesajıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İnşallah iki bayram arasında Türkiye barışa, huzura, kardeşliğe kavuşur ve böylelikle terör belasından da kurtulmuş olur diye düşünmekteyiz" dedi.
2.05.2022Haberler
Devlet Bahçeli'den terörle mücadelede kararlılık mesajı
Devlet Bahçeli'den terörle mücadelede kararlılık mesajıMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "İnşallah iki bayram arasında Türkiye barışa, huzura, kardeşliğe kavuşur ve böylelikle terör belasından da kurtulmuş olur diye düşünmekteyiz" dedi.
2.05.2022Siyaset
Mustafa Destici'den Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrine ziyaret
Mustafa Destici'den Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrine ziyaretBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Ramazan Bayramı arifesinde BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun kabrini ziyaret etti.
1.05.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Karanfil ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.