Geri Dön
GündemSivil polisler AVM'de kimlik soran güvenlik görevlisini dövdü

Sivil polisler AVM'de kimlik soran güvenlik görevlisini dövdü

Bir AVM'de çekilen bu görüntü hayrete düşürdü. Görüntülerde darp edilen kişi bir güvenlik görevlisi. Onu darp edenler de sivil polis. Bu akıl almaz dayağın sebebi ise güvenlik görevlisinin X-RAY cihazından silahlarıyla geçen sivil polislere kimlik sorması...

Sivil polisler AVM'de kimlik soran güvenlik görevlisini dövdü

İddiaya göre İstanbul Eyüp'te bir alışveriş merkezine gelen 3 sivil polis üzerlerindeki silah ve telsizlerle X-RAY cihazından geçti. Cihazın sinyal vermesi üzerine güvenlik görevlisi polis olduğunu bilmediği kişilere üzerlerindeki metal eşyaları bırakıp geçmelerini söyledi. "Polisiz" cevabını alan güvenlikçi bu kez şahıslardan kimliklerini göstermelerini istedi. Bu isteğin ardından 3 sivil polis güvenlik görevlisini kenara çekip darp etmeye başladı. Olaya tanık eden vatandaşlar polise haber verdi. Olay yerine gelen resmi üniformalı polislerin çabası da güvenlik görevlisini urtarmaya yetmedi. Dayağın giderek şiddetini arttırdığı o anlar ise bir vatandaş tarafından cep teolefonu ile görüntülendi.

İŞTE O ANLAR

VİP 1 fuhuş operasyonundaki 10 kişi tutuklandıBursa ve İstanbul'da kadınları fuhşa zorlayan çeteye yönelik düzenlenen VİP 1 Operasyonu'nda gözaltına alınan 12 şüpheli adliyeye sevk edildi. Öte yandan 2 saat için 200 dolar fiyat belirleyen şüphelilerin, fuhuş için lüks oteller tercih ettikleri ortaya çıktı. 12 şüpheliden 10'u tutuklandı, 2 kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler