Geri Dön
Gündem'Sizleri seviyoruz dualarımız sizinle'

'Sizleri seviyoruz dualarımız sizinle'

Manavgat’a Türkiye’nin dört bir yanından gönderilen yardım kolilerinden ağlatan mektuplar çıktı. 5 liralık harçlığını gönderen bir çocuk, “Evi yanan kardeşlerim size bir hediye. Elimden bu geliyor. Sizi seviyorum” dedi

'Sizleri seviyoruz dualarımız sizinle'

Antalya’nın Manavgat ilçesinde 28 Temmuz’da çıkan orman yangınına müdahaleler sürerken, zarar görenler için Türkiye’nin dört bir tarafından yardımlar gönderildi. Atatürk Kültür Merkezi’nde toplanan yardım kolilerinin içinden vatandaşların yanı sıra çocukların da notları çıktı. Çocuklar harçlıklarını, yangından zarar gören vatandaşlarla paylaştı. Adıyaman’dan yardım gönderen Tunahan Kaya, 5 lira koyduğu notunda, “Evi yanan kardeşlerim benden size bir hediye, güle güle kullanın. Bir Adıyamanlı olarak elimden bu kadar geliyor. Sizleri seviyorum. Bu da benim harçlığım” ifadelerini kullandı.

‘Acınız acımızdır’

Antalya’nın Kaş ilçesinde oturan Recep Kısaoğlu da “Analarım, bacılarım, kardeşlerim. Yaşamış olduğunuz yangından dolayı geçmiş olsun dileklerimi iletirken bu koliyle beraber siz yandıkça ben kavruldum. Acınız acımdır. Biliyorum yaranızı sarmak için ne yapsak azdır. Dualarımız sizinle” yazılı notla yardımını gönderdi. Serik’ten Müzeyyen Elif Vural ise gönderdiği mektupta kendilerinin de daha önce yangın yaşadığını belirterek “Pes etmeyin, ayakta durun, savaşın sonuna kadar. Destekçinizim. Sizleri seviyoruz” dedi. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, duygulandıran mektupları sosyal medya hesabında paylaşarak duyarlı vatandaşların çalışmalara güç kattığını belirtti.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Van'da kontrolden çıkan minibüs uçuruma yuvarlandıVan- Bahçesaray karayolunda, kontrolden çıkan minibüsün 3 bin rakımlı Karabet Geçidinde 150 metreden uçuruma yuvarlandığı kazada sürücü İkram Alban (50) hayatını kaybetti, 1 kişi de ağır yaralandı.
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner