Mektup

Mektup

Son dakika mektup haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan mektup gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan mektup haber sayfamızda...

Mektup

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 15.599 mektup haberi bulunmuştur.
Çocuklar MİT'i resmetti! 'Uyuduktan sonra gizli ajan gibi annemi takip ediyorum'
Çocuklar MİT'i resmetti! 'Uyuduktan sonra gizli ajan gibi annemi takip ediyorum' 23 Nisan dolayısıyla çocuklar MİT Başkanı İbrahim Kalın'a mektup ve yaptıkları resimleri gönderdi.
23.04.2024 Gündem
ABD, Filistin'in Birleşmiş Milletler'e tam üyeliği karar tasarısını veto etti
ABD, Filistin'in Birleşmiş Milletler'e tam üyeliği karar tasarısını veto etti ABD, Cezayir tarafından Filistin'in BM'ye tam üyeliğini talep eden karar tasarısını veto etti.
19.04.2024 Dünya
Karar ne olacak?
Karar ne olacak? İran’ın saldırısı sonrası İsrail’in nasıl bir yanıt vereceği merakla bekleniyor. İsrail’de dün yeniden toplanan savaş kabinesinde fikir ayrılığı yaşanırken, ABD ‘kısıtlı ölçekte’ bir karşı saldırı bekliyor.
17.04.2024 Dünya
Blake Griffin basketbolu bıraktığını açıkladı!
Blake Griffin basketbolu bıraktığını açıkladı! NBA'in unutulmaz isimlerinden Blake Griffin basketbolu bıraktığını açıkladı.
16.04.2024 NBA
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Papa'ya Filistin mektubu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Papa'ya Filistin mektubu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katoliklerin ruhani lideri Papa Fransuva'ya Filistin mektubu gönderdi.
13.04.2024 Gündem
'Siyasi rüşvet' mektubu! Uğur Dündar'ın sözleri gündemde: Buna susamam
'Siyasi rüşvet' mektubu! Uğur Dündar'ın sözleri gündemde: Buna susamam Gazeteci Uğur Dündar, bir televizyon programında eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu hakkında 'siyasi rüşvet' iddiasında bulunmuştu. Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından Uğur Dündar'a ağır eleştirilerde bulunarak yanıt verdi.
9.04.2024 Gündem
Mahra'nın babasından duygulandıran bayram paylaşım
Mahra'nın babasından duygulandıran bayram paylaşım Antalya'nın Serik ilçesinde 2 yıl önce köpeklerden kaçarken kamyonun altında kalıp yaralanan, 23 gün sonra tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybeden Mahra Melin Pınar'ın (9) babası Murat Pınar, kızının eşine ve kendisine kahve verirken görüntüsünü paylaştı.
9.04.2024 Gündem
Atlar aynı yöne koşmalı
Atlar aynı yöne koşmalı Merkez Bankası Kanunu, ana görevi fiyat istikrarını sağlamak olan bankanın, enflasyon hedefine ulaşamaması durumunda hedeften sapmanın nedenlerini ve alınması gereken önlemleri hükümete bildirmesini zorunlu kılıyor.
9.04.2024 Ekonomi
MİT'ten çocuklara çağrı: Resim ve mektup istedi
MİT'ten çocuklara çağrı: Resim ve mektup istedi Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklardan "güvenlik", "istihbarat" ve "gizli ajan" kelimelerini resimle ya da mektupla kağıda dökmelerini istedi.
8.04.2024 Eğitim
Merkez Bankası'ndan asgari ücret vurgusu! Ek zam gelecek mi? Ekonomist Muhammet Bayram kritik soruyu cevapladı
Merkez Bankası'ndan asgari ücret vurgusu! Ek zam gelecek mi? Ekonomist Muhammet Bayram kritik soruyu cevapladı Merkez Bankası, 2023 enflasyon hedefinden sapıldığı için yasa gereği hükümete açık mektup gönderdi. Metinde asgari ücrete ilişkin tek zam vurgusu da vardı. Peki asgari ücrete yıl ortasında zam gelecek mi, gelmeyecek mi? Ekonomist Muhammet Bayram merak edilenleri cevapladı.
8.04.2024 Ekonomi
İsrail, Gazze’de 6 ayda hedeflerine ulaşamadı
İsrail, Gazze’de 6 ayda hedeflerine ulaşamadı İsrail’in Hamas’ı yok etme ve rehineleri kurtarma amacıyla 6 ay önce başladığı savaşta bu iki hedefi de gerçekleştirememesi dikkat çekerken, savaşın sonuna dair açık bir planın olmayışı tepkiye yol açıyor.
7.04.2024 Dünya
Asgaride tek değişim önerisi
Asgaride tek değişim önerisi Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, 2023’te enflasyon hedefinin tutturulamaması üzerine kanuni yükümlülüğü gereği hükümete mektup yazdı.
6.04.2024 Ekonomi
Mümtehine Suresi Oku: Mümtehine Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Diyanet Meali
Mümtehine Suresi Oku: Mümtehine Suresi Türkçe Okunuşu, Anlamı, Tefsiri, Diyanet Meali Mümtehine suresi, Kur’an-ı Kerim’in 60. suresidir. Sure toplam 13 ayetten oluşmaktadır. Mümtehine suresi tamamının Medine’de indirildiğine inanılır. Mushaftaki sırada altmışıncı, iniş sırasına göre doksan birinci suredir. Mümtehine suresi, Haşr suresinden sonra, Saf suresinden önce gelmektedir.
4.04.2024 Sureler
Rıza Tevfik’in arşivi dijitalde
Rıza Tevfik’in arşivi dijitalde Politikacı, şair, filozof Rıza Tevfik’in arşivi çevrimiçi erişime açıldı.
4.04.2024 Kültür Sanat
Filistin, Birleşmiş Milletler'e tam üyelik için tekrar başvuruda bulundu
Filistin, Birleşmiş Milletler'e tam üyelik için tekrar başvuruda bulundu Filistin, 1947'de planlanan iki devletli çözümün hala gerçekleşmemesinden kaynaklı uluslararası tanınmayı bekliyor ve 1967 sınırlarına dayalı bir tanınma istiyor. Filistin'in BM'ye tam üyeliği için BM Güvenlik Konseyi ve Genel Kurul onayı gerekiyor ancak ABD'nin veto yetkisi nedeniyle zor görünüyor.
3.04.2024 Dünya
Alman Posta İdaresi mektup göndermek için iç hat uçuşlarını kullanmayı bıraktı
Alman Posta İdaresi mektup göndermek için iç hat uçuşlarını kullanmayı bıraktı Alman Posta İdaresi, 63 yıllık uçakla posta taşıma uygulamasına son noktayı koydu. Bu adımla karbondioksit emisyonunun yüzde 80 oranında düşeceği öngörülüyor.
3.04.2024 Dünya
'ABD'nin ulusal borcu büyüyen bir endişe'
'ABD'nin ulusal borcu büyüyen bir endişe' Citadel Kurucusu Ken Griffin, ABD ekonomisinde önümüzdeki çeyreklerde mütevazı bir ekonomik büyüme beklediğini söyledi.
2.04.2024 Uzmanpara
Sandık ittifakı başarı getirdi
Sandık ittifakı başarı getirdi Genel seçimlerde büyük hayal kırıklığı yaşayan CHP, yerelde oylarını 13 puan artırarak tarihi bir başarı elde etti. Muhalif seçmen sandıkta birleşerek CHP’yi birinci parti yaptı. Eski ittifak ortaklarının seçmenleri kadar AK Parti tabanının bir kısmının sandığa gitmemesi de CHP’ye yaradı...
2.04.2024 Gündem
‘Selam olsun uzaylılara’
‘Selam olsun uzaylılara’ NASA’nın Jüpiter’in buzlu uydusu Europa’ya yollayacağı uzay aracının üstünde başka varlıklara yönelik “mektup” yer alacak.
31.03.2024 Dünya
Murat Kurum 3 ilçede vatandaşlara seslendi! 'Gerçek belediyecilik gelecek'
Murat Kurum 3 ilçede vatandaşlara seslendi! 'Gerçek belediyecilik gelecek' AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Tuzla, Kartal ve Ataşehir’de şehir turu yaparak seçim otobüsünden vatandaşlara seslendi. Murat Kurum, "Gerçek belediyecilik ve hizmet belediyeciliği gelecek" dedi.
27.03.2024 Gündem
Murat Kurum'dan gençlere mektup: Deprem kapıyı çalmadan harekete geçeceğiz
Murat Kurum'dan gençlere mektup: Deprem kapıyı çalmadan harekete geçeceğiz AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, gençlere dijital mektup gönderdi.
27.03.2024 Haberler
Murat Kurum'dan gençlere mektup: Deprem kapıyı çalmadan harekete geçeceğiz
Murat Kurum'dan gençlere mektup: Deprem kapıyı çalmadan harekete geçeceğiz AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Murat Kurum, gençlere dijital mektup gönderdi.
27.03.2024 Gündem
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'den Burdur'a 24 proje sözü
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'den Burdur'a 24 proje sözü Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Burdur'da temaslarda bulundu. Bakan Tekin ""Proje bedeli 1 milyar 754 milyon TL olan 24 proje inşallah Burdur’a hayırlı olur" dedi.
22.03.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Mektup ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.