Geri Dön

Sokağa çıkma yasağı hangi illerde var, hangi illerde yasak yok ve ne zaman, saat kaçta başlıyor? Antalya, Bodrum ve Aydın'da sokağa çıkma yasağı mı var? İşte kısıtlama olan 24 il...

Geçtiğimiz hafta sonları sokağa çıkma yasağı uygulaması başladı. Bu hafta sonu da uygulanacak olan sokağa çıkma yasağı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Sokağa çıkma yasağı 24 ilde uygulanacak. Peki sokağa çıkma yasağı hangi illerde var, hangi illerde yok? Bodrum'da sokağa çıkma yasağı olacak mı?

Sokağa çıkma yasağı hangi illerde var, hangi illerde yasak yok ve ne zaman, saat kaçta başlıyor? Antalya, Bodrum ve Aydın'da sokağa çıkma yasağı mı var? İşte kısıtlama olan 24 il...

Sokağa çıkma uygulaması bu hafta 8 Mayıs saat 24.00 ile 10 Mayıs saat 24.00 arasında gerçekleşecek. İçişleri Bakanlığı 24 ilde gerçekleşecek olan sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili genelge yayımladı. Hangi illerde sokağa çıkma yasağı olduğu merak ediliyor. Peki sokağa çıkma yasağı hangi illerde var? Bodrum'da sokağa çıkma yasağı olacak mı?

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI HANGİ İLLERDE?

Genelgeyle, 8 Mayıs saat 24.00 ile 10 Mayıs saat 24.00 arasında büyükşehir statüsündeki Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mardin, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van ile Zonguldak il sınırları içinde bulunan tüm vatandaşların sokağa çıkmaları kısıtlanacak.

BODRUMDA SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI OLACAK MI?

Genelgeyle, "Şehir giriş/çıkış tedbirleri" Genelgesi kapsamında daha önce seyahat kısıtlaması kaldırılan Aydın, Antalya, Erzurum, Hatay, Malatya, Mersin ve Muğla illerinde sokağa çıkma kısıtlaması da kaldırıldı.

Muğla'nın ilçesi olması nedeniyle Bodrum'da da sokağa çıkma yasağı kaldırıldı. 

 

Önce dövdüler sonra kaçırdılar! Feci dayak kameradaBursa'da bir kişi alacak verecek meselesi yüzünden bir yıkama istasyonunda kameraların önünde feci şekilde dövüldü, sonra kaçırıldı. Arabaya bindirilen kişi kurtulmak için seyir halindeki araçtan atladı ancak arkadan gelen başka bir aracın altında kalarak ağır yaralandı. Darp ve kaçırma anları kameraya yansırken, polis geniş çaplı soruşturma başlattı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber