Geri Dön

Sokağa çıkma yasağı izin belgesi nasıl ve nereden alınır (e-Devlet)? Sokağa çıkma yasağı çalışma izin belgesi alma ayrıntıları...

Sokağa çıkma yasağı izin belgesi ile ilgili detaylar gündemde merak ediliyor. Hafta içi her gün saat 21.00'de başlayan sokağa çıkma yasağı saat 05.00'e kadar devam ediyor. Hafta sonu ise gün boyu sokağa çıkma yasağı bulunuyor. Peki sokağa çıkma yasağı çalışma izin belgesi nasıl alınır?

Sokağa çıkma yasağı izin belgesi nasıl ve nereden alınır (e-Devlet)? Sokağa çıkma yasağı çalışma izin belgesi alma ayrıntıları...

Sokağa çıkma yasağı izin belgesi alma yöntemi araştırılan konular arasında yer alıyor. Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamaları yer alıyor. Sokağa çıkma yasağında çalışma izin belgesi alacaklar ise ayrıntıları merak ediyorlar. Peki sokağa çıkma yasağı izin belgesi nasıl alınır?

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI İZİN BELGESİ NASIL ALINIR?

Sokağa çıkma yasağında çalışma izin belgesi alacak olanlar ayrıntıları araştırılıyorlar. Çalışma izni, SGK kaydı e-Devlet sistemi üzerinden alınacak. e-Devlet'e giriş yaptıktan sonra Sosyal Güvenlik Kurumu ve Sosyal Güvenlik Kayıt Belgesi Sorgulama ekranına girmeniz gerekiyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 28 Şubat mesajı!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk siyaset tarihine postmodern darbe olarak geçen 28 Şubat 1997'nin, 24. yıldönümü için görüntülü bir mesaj yayınladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "28 Şubat döneminde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanıydım. Okuduğum bir şiir sebebiyle hukuksuz bir şekilde hapse atıldı. Siyasi hayatım bitirilmek istendi. Darbe bir insanlık suçudur." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet