Geri Dön
GündemSokağa çıkma yasağı kaça kadar geçerli, ne zaman bitiyor? 28 Haziran bugün sokağa çıkma yasağı saatleri nedir 2020?

Sokağa çıkma yasağı kaça kadar geçerli, ne zaman bitiyor? 28 Haziran bugün sokağa çıkma yasağı saatleri nedir 2020?

Sokağa çıkma yasağı uygulaması başladı. Bugün YKS oturumları nedeniyle bazı saatler arasında sokağa çıkma yasağı uygulanıyor. YKS'nin bugün 10.15'te başlayan AYT oturumu tamamlandı.Vatandaşlar ise sokağa çıkma yasağının biteceği saat ile ilgili detayları araştırıyor. İşte 28 Haziran sokağa çıkma yasağı saatleri...

Sokağa çıkma yasağı kaça kadar geçerli, ne zaman bitiyor? 28 Haziran bugün sokağa çıkma yasağı saatleri nedir 2020?

Sokağa çıkma yasağı saatleri gündemde aranan konular arasında yer alıyor. İçişleri Bakanlığı 27-28 Haziran'da uygulanan sınırlı sokağa çıkma kısıtlamasının saatlerini yayımladığı genelgede paylaştı. YKS nedeniyle uygulanan sokağa çıkma yasağının bugün saatte kaçta biteceği araştırılıyor. Peki bugün sokağa çıkma yasağı saat kaçta bitecek?

28 HAZİRAN SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI NE ZAMAN BİTECEK?

28 Haziran tarihinde 09.30'da başlayan sokağa çıkma yasağı ile 18.30'a kadar istisnalar hariç olmak üzere devam edecek.

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI HANGİ İLLERDE GEÇERLİ?

İstisnalar hariç olmak üzere sokağa çıkma yasağı 81 il sınırları içinde uygulanacak.

İran uyruklu mimar kadını dakikalarca darbettiSosyal medyada bir kullanıcı, annesi ve kendisinin 2 yıldır şiddete ve tehdite maruz kaldığını öne sürüp, darp görüntüleri paylaştı. Görüntülerde bir kadını tokat ve tekmelerle darp eden saldırganın, "Seni öldürsem de ben ceza yemem. Haberin olsun. Alacağım ceza en fazla 3-5 ay. Her şeyi göze alıyorum" sözleri dikkat çekti. Adana Valiliği, sosyal medyada yer alan görüntülerde şiddete uğrayan kadın hakkında "Önleyici tedbir kararı" uygulandığını, gözaltına alınan eşinin çıkarıldığı adli mercilerce tutuklandığını bildirdi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet