Geri Dön
GündemSon dakika... 13 yaşındaki Sıla'ya tecavüz! Müge Anlı çileden çıktı

Son dakika... 13 yaşındaki Sıla'ya tecavüz! Müge Anlı çileden çıktı

Müge Anlı’da bugün bir son dakika gelişmesi yaşandı. 13 yaşında tecavüze uğrayan ve 25 yaşında amcasının oğlu tarafından alıkonan Sıla, 8 gün sonra bulundu. 25 yaşındaki kuzeni tarafından Mersin Yenişehir'den kaçırılan 13 yaşındaki Sıla'nın annesi Güler Uysal kızının bulunması sevincini Müge Anlı’ya sarılarak mutluluktan gözyaşı döktü. Dün Müge Anlı canlı yayınını ihbar kabul eden emniyet güçleri kuzen Sergen'i gözaltına aldı, Sıla ise kısa sürede bulundu. Bugün yayına bağlanan Sergen'in annesi ise sözleriyle Müge Anlı'yı çileden çıkarttı.

Son dakika... 13 yaşındaki Sıla'ya tecavüz! Müge Anlı çileden çıktı

13 yaşındaki Sıla, tecavüze uğradı 25 yaşında kuzeni tarafından kaçırıldı. 8 gündür kayıp Sıla'yı Müge Anlı buldu. Küçük yaştan beri amcasının oğlu tarafından kaçırılıp cinsel istismara uğradığı iddia edilen kayıp kızla ilgili sıcak gelişme yaşandı. Müge Anlı, canlı yayında; "Çıkarın o kızı" dedi. İddiaların odağındaki amcaoğlu emniyeti harekete geçirdi ve gözaltına alındı. Dakikalar sonra küçük kız bulundu.

Son dakika... 13 yaşındaki Sılaya tecavüz Müge Anlı çileden çıktı

Mersin'de 24 Şubat günü kayıplara karışan ve bir daha haber alınamayan 13 yaşındaki Sıla’nın gözü yaşlı annesi Güler Uysal küçük kızının, amcasının oğlu Sergen Uysal tarafından sürekli kaçırılıp cinsel istismara uğratıldığını ve yine onun yanında olduğunu iddia etti.

Son dakika... 13 yaşındaki Sılaya tecavüz Müge Anlı çileden çıktı

SILA BULUNDU

İddiaların üzerine Müge Anlı, canlı yayınında, "Yaşı çok küçük. Çıkarın kızı ortaya" dedi. Müge Anlı'da anlatılanları ihbar kabul eden Mersin Emniyeti, harekete geçerek kamyon şoförü Sergen Uysal canlı yayında gözaltına aldı. Sergen Uysal'ın gözaltına alınmasının sadece dakikalar sonra ise 13 yaşındaki Sıla bulundu.

Dün yaşanan son dakika gelişmelerinin ardından bugün canlı yayınına bağlanan Sergen'in annesi sözleriyle Müge Anlı'yı çileden çıkarttı.

SENİN GİBİ ANNENİN BÖYLE ÇOCUĞU OLUR

Müge Anlı, "Hanımefendi, 25 yaşında kafasında saç kalmamış koca adam 13 yaşındaki bir kızla yazışamaz. Bir başın öne eğilsin, bir özür dile bu aileden, oğlum yaptı ben özür dilerim de " dedi. "Özür dilemeyeceğim" diyen Sergen'in annesine Müge Anlı ise, 'İyi o zaman senin gibi annenin böyle çocuğu olur derim ben de, alın yayından" diyerek tepki gösterdi.

 

4 yaşındaki kızına kabusu yaşattı! 'Onun kanı akarsa büyü bozulacak'Adana’da kendisine büyü yapıldığını öne süren Mustafa A. (51), tek katlı evinin damına çıkıp, 4 yaşındaki kızı Ela’yı sarkıtarak aşağı atacağını söyledi. Mustafa A. “Onun kanı akarsa büyü bozulacak” diye bağırdı. “Babacığım, ne olur beni atma” diye ağlayan minik Ela, dama çıkan dedesi tarafından kurtarıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet