Geri Dön
GündemSon dakika: 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde intihar girişimi! Trafik yoğunluğu yaşanıyor

Son dakika: 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde intihar girişimi! Trafik yoğunluğu yaşanıyor

Gelen son dakika haberine göre; 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Avrupa-Anadolu yönünde köprü üzerinde intihar girişiminde bulunan kişi ekiplerin yaklaşık 5 saatlik ikna çabaları sonucunda korkuluklardan indirildi. İntihar girişimi sırasında köprüde trafik yoğunluğu yaşandı.

56 saat süren sokağa çıkma kısıtlamasının sona ermesinin ardından saat 05.00 sıralarında bir kişi 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ortasında köprünün korkuluklarına çıkarak intihar etmek istedi.

Vatandaşı korkuluklarda gören sürücülerin haber vermesi ile olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Sahil güvenlik ve deniz polisi de tedbir amaçlı bekletildi. İntihar girişimi sırasında 15 Temmuz Şehitler Köprüsü Avrupa'dan Asya'ya geçişte yoğun trafik oluştu. Polisin intihar teşebbüsünde bulunan kişiyi ikna etme çalışmaları yaklaşık 5 saat sürdü. İkna edilen kişi korkuluklardan alınarak, polis merkezine götürüldü.

İstanbul Cihangir'de korkunç olay! Genç kadını taciz etti, boğazına bıçak dayadıİstanbul'da Cihangir'de genç bir kadın güpegündüz saldırıya uğradı. Kadın direndiğinde ise saldırgan boğazını sıktı. O görüntüler sosyal medyada yayınlanınca infial etkisi yarattı. Peki son durum nedir? Gelişmeleri CNN TÜRK muhabiri Ceylan Sever aktardı...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet