Trafik Yoğunluğu

Trafik Yoğunluğu

Son dakika trafik yoğunluğu haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan trafik yoğunluğu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan trafik yoğunluğu haber sayfamızda...

Trafik Yoğunluğu

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.670 trafik yogunlugu haberi bulunmuştur.
Sarıyer TEM'de otomobil bariyerlere çarptı! Sürücüyü itfaiye kurtardı
Sarıyer TEM'de otomobil bariyerlere çarptı! Sürücüyü itfaiye kurtardıİstanbul Sarıyer, TEM Otoyolu Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çıkışında sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği hafif ticari araç bariyerlere çarptı. Meydana gelen kaza sonucu araçta sıkışan sürücü, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
11.05.2021Haberler
Sarıyer TEM'de otomobil bariyerlere çarptı! Sürücüyü itfaiye kurtardı
Sarıyer TEM'de otomobil bariyerlere çarptı! Sürücüyü itfaiye kurtardıİstanbul Sarıyer, TEM Otoyolu Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çıkışında sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği hafif ticari araç bariyerlere çarptı. Meydana gelen kaza sonucu araçta sıkışan sürücü, itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
11.05.2021Gündem
İzmir trafiğine çözüm
İzmir trafiğine çözümİzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, seçimden önce verdiği sözleri tek tek yerine getiriyor.
10.05.2021Ege
Beton mikseri devrildi, otobüs yolcuları yürümek zorunda kaldı
Beton mikseri devrildi, otobüs yolcuları yürümek zorunda kaldıKağıthane'de, sapağa süratli giren sürücünün kontrolünden çıkan beton mikseri devrildi. Kazada, sürücü hafif şekilde yaralanırken, mazot dökülmesi nedeniyle yol bir süre trafiğe kapatıldı. Yolun açılmasını bekleyen otobüs yolcuları, araçlardan inerek yürümek zorunda kaldı.
7.05.2021Gündem
Pandemi kurallarını ihlal edenler 'dijital göz'den kaçmıyor
Pandemi kurallarını ihlal edenler 'dijital göz'den kaçmıyorAntalya'nın 412 noktası, 1700 kamerayla 7 gün 24 saat hem canlı izleniyor hem de kayıt altına alınıyor. Özellikle pandemi döneminde maske ve fiziki mesafe kuralını ihlal edenler, kameralarla tespit edilerek, ceza uygulanıyor.
6.05.2021Gündem
Zamandan tasarruf sağladı
Zamandan tasarruf sağladıBornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin Temizlik İşleri Şantiyesi’ne yaptığı Katı Atık Transfer Merkezi’ni İBB Genel Sekreter Yardımcısı Yıldız Devran ve Atık Yönetimi Daire Başkanı Fatma Mesutgil ile ziyaret etti.
3.05.2021Ege
Tam kapanmada tramvay durağında yoğunluk yaşandı
Tam kapanmada tramvay durağında yoğunluk yaşandıTam kapanmanın 4'üncü günü olan haftanın ilk gününde, iş yerlerine gitmek isteyenler, Cevizlibağ Atatürk Öğrenci Yurdu Tramvay İstasyonu'nda yoğunluk oluşturdu. Kısıtlama nedeniyle sefer sayılarınında da azaltılması, tramvaya binmek isteyenlere zor anlar yaşattı.
3.05.2021Gündem
İstanbul'da tam kapanma trafik yoğunluğunu azalttı!
İstanbul'da tam kapanma trafik yoğunluğunu azalttı!İstanbul'da, yeni tip koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında uygulanan "tam kapanma"nın etkisiyle kent genelinde trafik yoğunluğu önemli ölçüde azaldı. Bu sabah İBB'nin mobil uygulamasına göre, trafik yoğunluğu saat 08.00 itibarıyla yüzde 18 olarak ölçüldü. Başkentte ise salgın tedbirleri kapsamında uygulanan tam kapanmanın etkisiyle kontrol noktalarında trafik yoğunluğu yaşandı.
3.05.2021Gündem
"Tam kapanma" trafik yoğunluğunu azalttı
"Tam kapanma" trafik yoğunluğunu azalttıİstanbul'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını tedbirleri kapsamında uygulanan "tam kapanma"nın etkisiyle kent genelinde trafik yoğunluğu önemli ölçüde azaldı.
3.05.2021Haberler
Önce uçan tekme sonra yangın tüpü! Dehşet saçtı
Önce uçan tekme sonra yangın tüpü! Dehşet saçtıİstanbul'un Beykoz ilçesinde trafikte yol verme nedeniyle iki sürücü arasında çıkan kavga cep telefonu kameralarına saniye saniye yansıdı.
2.05.2021Haberler
Son dakika! Önce uçan tekme sonra yangın tüpü! Dehşet saçtı
Son dakika! Önce uçan tekme sonra yangın tüpü! Dehşet saçtıGelen bir son dakika haberine göre; İstanbul'un Beykoz ilçesinde trafikte yol verme nedeniyle iki sürücü arasında çıkan kavga cep telefonu kameralarına saniye saniye yansıdı.
2.05.2021Gündem
Kapanmanın ilk gününde sıkı denetim
Kapanmanın ilk gününde sıkı denetim17 günlük tam kapanmanın ilk günü İstanbul’da, meydanlar, sokaklar ve sahiller sessizliğe büründü. Milliyet olarak tam kapanmanın ilk gününde İstanbul’un caddelerini ve meydanlarını dolaştık.
1.05.2021Gündem
Esenler TEM'de zincirleme kaza! 2 kişi yaralandı
Esenler TEM'de zincirleme kaza! 2 kişi yaralandıİstanbul TEM Otoyolu Tekstilkent yakınlarında 4 aracın karıştığı zincirleme kazada 2 kişi yaralandı.  Kazaya karışan araçlar da itilerek emniyet şeridine alındıktan sonra çekiciye yüklenip kaldırılmasının ardından trafik akışı normale döndü.
30.04.2021Gündem
Çamlıca gişelerde trafik yoğunluğu
Çamlıca gişelerde trafik yoğunluğuTam kapanmaya 2 saat kala, İstanbul'daki trafik yoğunluğu devam ediyor. TEM Çamlıca Gişeleri Mevkii'ndeki yoğunluk sabahın erken saatlerinden itibaren sürüyor.
29.04.2021Haberler
Tam kapanmaya son 2 saat! Çamlıca gişelerde trafik yoğunluğu sürüyor
Tam kapanmaya son 2 saat! Çamlıca gişelerde trafik yoğunluğu sürüyorTam kapanmaya 2 saat kala, İstanbul'daki trafik yoğunluğu devam ediyor. TEM Çamlıca Gişeleri Mevkii'ndeki yoğunluk sabahın erken saatlerinden itibaren sürüyor.
29.04.2021Gündem
Çamlıca Gişeler'de kapanma yoğunluğu: Saatlerdir yoldayız
Çamlıca Gişeler'de kapanma yoğunluğu: Saatlerdir yoldayızTAM kapanma uygulamasına saatler kala, İstanbul'daki trafik yoğunluğu artarak devam ediyor. Saat 10.00 itibari ile trafik yoğunluğu yüzde 60'a kadar çıktı. TEM Çamlıca Gişeleri Mevkii'nde memleketleri ile tatil bölgelerindeki yazlıklarına gidenler saatlerdir yolda olduklarını söyledi.
29.04.2021Haberler
Tam kapanma öncesinde şehir dışına çıkmak isteyenler nedeniyle trafik yoğunlaştı
Tam kapanma öncesinde şehir dışına çıkmak isteyenler nedeniyle trafik yoğunlaştıİstanbul'da, tam kapanma tedbirleri öncesi son günde il dışına çıkmak isteyenler, TEM Otoyolu ve D-100 Karayolunun Ankara istikametinde trafik yoğunluğu oluşturdu.
29.04.2021Haberler
‘Tam kapanma’ göçü bayramları aratmadı
‘Tam kapanma’ göçü bayramları aratmadıİstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük kentlerden kara yoluyla ayrılanlar ana arterlerde ve otogarlarda, hava yolunu tercih edenler ise havalimanlarında yoğunluk oluşturdu. Bodrum, Marmaris ve diğer tatil yöreleri de akına uğradı.
29.04.2021Gündem
Son dakika: İstanbul'da 'tam kapanma' öncesi trafik yoğunlaştı
Son dakika: İstanbul'da 'tam kapanma' öncesi trafik yoğunlaştıİstanbul'da, tam kapanma tedbirleri öncesi son günde il dışına çıkmak isteyenler, TEM Otoyolu ve D-100 Karayolunun Ankara istikametinde trafik yoğunluğu oluşturdu.
29.04.2021Gündem
"Tam kapanma" öncesi FSM köprüsünde trafik yoğunluğu arttı
"Tam kapanma" öncesi FSM köprüsünde trafik yoğunluğu arttıİçişleri Bakanlığı'nın yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamındaki genelgesi doğrultusunda tam kapanmanın uygulanmaya başlayacağı 29 Nisan öncesinde İstanbul'da trafikte ve havalimanlarında yoğunluk yaşanıyor.
28.04.2021Haberler
Son dakika haberi: İstanbul'da tam kapanma trafiği! Durma noktasına geldi
Son dakika haberi: İstanbul'da tam kapanma trafiği! Durma noktasına geldiGelen son dakika haberine göre; İstanbul'da, tam kapanma tedbirleri öncesinde il dışına çıkmak isteyenler, Anadolu Yakası'nda TEM Otoyolu ve D-100 Karayolunun bazı bölgelerinde trafik yoğunluğu oluşturdu.
28.04.2021Gündem
Tam kapanma öncesi Bodrum yolları kilitlendi
Tam kapanma öncesi Bodrum yolları kilitlendiTürkiye 29 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19:00'da başlayacak olan ve 17 gün sürecek tam kapanmaya geçiyor. Tam kapanma öncesi İstanbul ve büyük kentlerden Bodrum'a adeta akın oldu. İşte haberin ayrıntıları...
28.04.2021Haberler
Son dakika.... Tam kapanma öncesi İstanbul trafiği felç oldu! Yoğunluk...
Son dakika.... Tam kapanma öncesi İstanbul trafiği felç oldu! Yoğunluk...Gelen bir son dakika haberine göre, İstanbul’da öğle saatleri olmasına rağmen trafiği yoğunluğu yaşanıyor. İBB mobil uygulamasına göre saat 13.00 sıralarında trafik yoğunluğu yüzde 71 olarak ölçüldü.
28.04.2021Gündem
Son dakika haberi: Tam kapanma öncesi Bodrum'a akın var! 3 il dikkat çekti
Son dakika haberi: Tam kapanma öncesi Bodrum'a akın var! 3 il dikkat çektiTürkiye 29 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19:00'da başlayacak olan ve 17 gün sürecek tam kapanmaya geçiyor. Tam kapanma öncesi büyük kentlerden Bodrum'a adeta akın oldu. Öte yandan 3 ilden kente gelenlerin araç plakaları dikkat çekti İşte haberin ayrıntıları...
28.04.2021Gündem
İstanbul'da tam kapanma öncesinde trafik yoğunlaştı!
İstanbul'da tam kapanma öncesinde trafik yoğunlaştı!İstanbul'da, tam kapanma tedbirleri öncesinde il dışına çıkmak isteyenler, Anadolu Yakası'nda TEM Otoyolu ve D-100 Karayolunun bazı bölgelerinde trafik yoğunluğu oluşturdu.
28.04.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

trafikistanbultam kapanmakazayoğunluk

Trafik Yoğunluğu ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.