Geri Dön

Deprem mi oldu? 1 Aralık AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

Türkiye'de meydana gelen son depremler listelenmeye devam ediyor. AFAD, Kandilli Rasathanesi tarafından Türkiye'de meydana gelen depremler listelenmeye devam ediyor. Meydana gelen depremler zaman zaman korku ve paniğe neden olduğu gibi zaman zaman da can ve mal kaybına neden oluyor. Peki Türkiye'de en son nerede kaç şiddetinde deprem oldu? İşte 1 Aralık son depremler listesi..

Deprem mi oldu? 1 Aralık AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

Türkiye, aktif fay hatları üzerinde yer alıyor. Birçok aktif fay hattının olduğu ülkemizde bu fay hatları zaman zaman şiddetli depremler oluşturabiliyor. Oluşan bu depremler zaman zaman korku ve paniğe neden olurken zaman zaman ise can ve mal kaybıne neden olabiliyor. Yaşanan depremler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listelenmeye devam ediyor. 2020 yılı içerisinde Elazığ'da ve İzmir Seferihisar açıklarında meydana gelen depremler can ve mal kaybına neden olmuştu. İşte Türkiye'de meydana gelen son depremler listesi...

SON DEPREMLER LİSTESİ

Deprem mi oldu 1 Aralık AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

 

SON DEPREMLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kocaeli'nde kaybolan doktorun son görüntüleri ortaya çıktıKocaeli’de 2 gündür kendisinden haber alınamayan doktorun, evinden çıktıktan sonra marketten alışveriş yaptığı anların güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Bölgede yapılan arama çalışmaları ise sonlandırıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet