Geri Dön
GündemSon dakika: Bakan Koca paylaştı... 'Bir an önce!'

Son dakika: Bakan Koca paylaştı... 'Bir an önce!'

Gelen son dakika haberine göre; Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesi sürüyor. Bakan Koca "Aşı kampanyamızda 65 Milyon dozu geçtik. Aşısını yaptıranlar arasında yerimizi alalım." çağrısında bulundu. Öte yandan Koca yurdun dört bir yanından aşı hakkındaki gelişmeleri paylaşmaya devam ediyor.

Son dakika: Bakan Koca paylaştı... 'Bir an önce!'

Bakan Koca "Kasım ayında bütün aile Covid-19 geçiren Hemşire Ayşe Kuşçu, bu kez kardeşi Recep’in aşısını yapıyor. Hatay’da görev yapan arkadaşımızın aşıyı erteleyenlere önerisi: “Bir an önce!” paylaşımında bulundu. 

Son dakika: Bakan Koca paylaştı... Bir an önce

Koca bir diğer paylaşımında, "Ayaktaki, Hemşire Ayşe Kuşçu. Oturan, Hemşire Gamze Dağcı. Hemşire hanım, hemşire hanımın aşısını yapıyor. Hatay’da görevli iki arkadaşımız da Covid-19 geçirmişti. İkisi de aşının önemini hem hasta, hem sağlık çalışanı olarak iyi biliyor." ifadelerini kullandı.

Son dakika: Bakan Koca paylaştı... Bir an önce

'ERTELEMEYİN' UYARISI

Bakan Koca aşı konusunda çağrı yaparak, "Aşı kampanyamızda toplam 65 MİLYON DOZU geçtik. Başarı ortak ve büyük. Fakat, 18 yaş ve üstü nüfusta henüz aşı olmayanların sayısının 23 Milyona yakın olduğunu unutmayalım. Bu da ciddi bir zayıf noktamız. ERTELEMEDEN İLK DOZU YAPTIRALIM." ifadelerini kullandı.

BAKAN KOCA'DAN AŞI ÇAĞRISI

Twitter hesabından açıklama yapan Bakan Koca, "Aşısı bulunduğu halde, yıkıcı etkisi süren bir bulaşıcı hastalık yok. Toplum bağışıklığı sağlandıkça, Covid-19’da da vaka sayıları önemsiz hale gelecek. Kurumlarımız gece gündüz emrinizde, sağlık çalışanlarımız hizmetinizde. İlk doz aşınızı olmadıysanız hemen yaptırın." dedi.

altın fiyatları masaüstüaltın fiyatları mobil
Tunceli'de domuz sürüsü kazaya neden olduTunceli'de, domuz sürüsüne çarpmamak için manevra yapan otomobilin sürücüsünün ani fren yapması sonucu 4 araç çarpıştı. Kazada 2 kişi yaralanırken, o anlar güvenlik kamerasına yansıdı
bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler