Geri Dön
GündemSon dakika... Bakan Koca son durumu paylaştı! İşte haftalık vaka sayısı haritası...

Son dakika... Bakan Koca son durumu paylaştı! İşte haftalık vaka sayısı haritası...

Gelen son dakika haberine göre; Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından haftalık vaka sayısını gösteren haritayı paylaştı. İşte son durum...

Son dakika... Bakan Koca son durumu paylaştı! İşte haftalık vaka sayısı haritası...

Bakan Koca, 'İllerimizde 100.000 nüfusa karşılık gelen haftalık vaka sayısını gösteren insidans haritasını aşağıda bulabilirsiniz. Kararlılığımız vaka sayılarını düşürmeye devam edecek.' dedi.

Son dakika... Bakan Koca son durumu paylaştı İşte haftalık vaka sayısı haritası...

İŞTE EN AZ VE EN ÇOK VAKA GÖRÜLEN İLLER

Sağlık Bakanı Koca, 1-7 Mayıs arasında illere göre her 100 bin kişide görülen Kovid-19 vaka sayılarını açıkladı. İllere göre haftalık Kovid-19 vaka sayısı, her 100 bin kişide İstanbul'da 359,99, Ankara'da 247,68, İzmir'de 161,92 oldu. Haftalık verilere göre İstanbul, Kastamonu, Tekirdağ, Zonguldak ve Erzurum 100 bin kişide en çok Kovid-19 vakası görülen iller oldu. Haftalık verilere göre her 100 bin kişide en az Kovid-19 vakası Şırnak, Adana, Mardin, Şanlıurfa ve Van'da görüldü.

 

 

İzmir'de ele geçirildi! Piyasa değeri 1 milyon liraİzmir'in Karabağlar ilçesindeki bir evin çatı katında, piyasa değeri yaklaşık 1 milyon lira olduğu değerlendirilen, gümrük kaçağı 3 bin 810 cep telefonu, bataryalar ve şarj aletleri ele geçirildi. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet