Geri Dön
GündemSon dakika deprem haberleri: Deprem mi oldu? 12 Mart son depremler AFAD - Kandilli

Son dakika deprem haberleri: Deprem mi oldu? 12 Mart son depremler AFAD - Kandilli

Deprem mi oldu? Nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi Türkiye'de meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Vatandaşlar bulundukları bölgede deprem olup, olmadığını sorguluyor. Peki, az önce deprem oldu mu? En son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu? İşte 12 Mart son depremler listesi.

Son dakika deprem haberleri: Deprem mi oldu? 12 Mart son depremler AFAD - Kandilli

Son dakika depremler. AFAD ve Kandilli Rasathanesi Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Vatandaşlar deprem listesi ve deprem haritasına bakarak, en son nerede, kaç şiddetinde deprem meydana geldi görebiliyorlar. Peki, bugün deprem oldu mu? En son deprem nerede meydana geldi?

SON DEPREMLER 12 MART 2021

KANDİLLİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

DEPREM HARİTASI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Sağlık Bakanlığı'ndan son dakika açıklaması: Yeni parti havalimanına indiSağlık Bakanı Fahrettin Koca, sağlık yöneticileri ile yaptığı toplantı sonrası çok kritik açıklamalarda bulundu ve vaka sayıları ile ilgili müjdeyi verdi. Bakan Koca polikliniklere başvuruların yüzde 65 azaldığını açıkladı. Öte yandan Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada "Sinovac firmasının ürettiği CoronaVac aşısının yeni partisini taşıyan uçak sabah saatlerinde Esenboğa Havalimanı'na indi." bilgisini paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet