Kandilli

Kandilli

Son dakika Kandilli haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Kandilli gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Kandilli haber sayfamızda...

Kandilli

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 6.097 kandilli haberi bulunmuştur.
(Deprem Haberleri) BUGÜNKÜ SON DEPREMLER LİSTESİ SON DAKİKA 29 Şubat 2024 | Kandilli Rasathanesi/AFAD: Deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu?
(Deprem Haberleri) BUGÜNKÜ SON DEPREMLER LİSTESİ SON DAKİKA 29 Şubat 2024 | Kandilli Rasathanesi/AFAD: Deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu? Deprem haberleri... Son dakika deprem haberleri yakından takip ediliyor. Bulunduğu bölgede ve çevresinde deprem olup olmadığını merak eden vatandaşlar Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından yayınlanan son depremler listesine bakarak en son nerede, kaç şiddetinde ve derinliğinde deprem meydana geldiğini görüntüleyebiliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? 29 Şubat 2024 son depremler listesi.
29.02.2024 Bilgi Rehberi
Muğla Köyceğiz'de korkutan deprem! Kandilli Rasathanesi duyurdu
Muğla Köyceğiz'de korkutan deprem! Kandilli Rasathanesi duyurdu Muğla Köyceğiz'de 3.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremi Kandilli Rasathanesi sosyal medyasından son dakika olarak duyurdu. İşte detaylar...
28.02.2024 Gündem
Son dakika: Kars'ta 3.9 büyüklüğünde deprem
Son dakika: Kars'ta 3.9 büyüklüğünde deprem Kars'ın Digor ilçesinde 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
28.02.2024 Gündem
SON DEPREMLER SON DAKİKA Kandilli Rasathanesi/AFAD: 28 ŞUBAT 2024 Az önce deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu?
SON DEPREMLER SON DAKİKA Kandilli Rasathanesi/AFAD: 28 ŞUBAT 2024 Az önce deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu? Son dakika son depremler listesi Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından güncelleniyor. Bulunduğu bölgede deprem olup olmadığını kontrol eden vatandaşlar son depremler listesine bakarak en son nerede, kaç şiddetinde deprem olduğunu görebiliyor. Çanakkale Biga'da 4.6 şiddetinde deprem meydana geldi. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 27 Şubat son depremler listesi.
28.02.2024 Bilgi Rehberi
Bursa merkezli 21 sarsıntının şifresi! 'Depremsellik değil, ölçüm istasyonu arttı'
Bursa merkezli 21 sarsıntının şifresi! 'Depremsellik değil, ölçüm istasyonu arttı' Son 6 gün içinde merkez üssü Bursa olan 12 deprem kaydedildi. Bu depremlere ek olarak Gemlik'te de 9 sarsıntı Kandilli Rasathanesi verilerine yansıdı. Geçtiğimiz günlerde Bursa'da bulunan yeni fayın bu depremlere etkisi olup olamayacağı ise akıllarda yeni soru işaretleri oluşturdu. 2 uzman, konuyu Milliyet.com.tr'ye açıkladı.
28.02.2024 Gündem
Gemlik’te peş peşe depremler! Prof. Dr. Naci Görür’den korkutan ‘7 ve üstü’ açıklaması
Gemlik’te peş peşe depremler! Prof. Dr. Naci Görür’den korkutan ‘7 ve üstü’ açıklaması Bursa’da 23 Şubat'ta 4.1, 25 Şubat’ta ise 3.4 büyüklüğünde peş peşe depremler meydana geldi. Konuya ilişkin Yer Bilimci Prof. Dr. Naci Görür’den korkutan uyarı geldi. Prof. Dr. Görür, “kesinlikle 7 ve üstü bir depreme dayanamaz” dedi.
27.02.2024 Gündem
Çanakkale'de 4.6 büyüklüğünde deprem! İstanbul ve çevre illerde de hissedildi
Çanakkale'de 4.6 büyüklüğünde deprem! İstanbul ve çevre illerde de hissedildi Çanakkale'de saat 16.09 sıralarında bir deprem meydana geldi. AFAD verileri paylaşırken depremin İstanbul ve çevre illerde de hissedildiği bildirildi.
27.02.2024 Haberler
Son dakika... Çanakkale'de 4.6 büyüklüğünde deprem! İstanbul ve çevre illerde de hissedildi
Son dakika... Çanakkale'de 4.6 büyüklüğünde deprem! İstanbul ve çevre illerde de hissedildi Çanakkale'de saat 16.09 sıralarında bir deprem meydana geldi. AFAD verileri paylaşırken depremin İstanbul ve çevre illerde de hissedildiği bildirildi.
27.02.2024 Gündem
DEPREM SON DEPREMLER: Deprem mi oldu? Kandilli Rasathanesi/AFAD | Şimdi deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu?
DEPREM SON DEPREMLER: Deprem mi oldu? Kandilli Rasathanesi/AFAD | Şimdi deprem mi oldu? Deprem nerede, kaç şiddetinde oldu? Son Depremler Listesi. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen depremleri listelemeye devam ediyor. Bulunduğu bölge ve çevresinde deprem olup olmadığını merak eden vatandaşlar son depremler listesine bakarak en son nerede, kaç şiddetinde deprem meydana geldiğini görüntüleyebiliyor. Peki, bugün deprem oldu mu? İşte 26 Şubat 2024 son depremler listesi.
26.02.2024 Bilgi Rehberi
Kars'ta 3.8 büyüklüğünde deprem
Kars'ta 3.8 büyüklüğünde deprem Kandilli Rasathanesi Kars'ta 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini açıkladı.
26.02.2024 Gündem
Son dakika... Bursa'da 3.4 büyüklüğünde bir deprem daha!
Son dakika... Bursa'da 3.4 büyüklüğünde bir deprem daha! Kandilli Rasathanesi merkez üssü Bursa Gemlik'te saat 16.43 sıralarında bir deprem meydana geldiğini duyurdu.
25.02.2024 Gündem
Son dakika... Van'da 3.9 büyüklüğünde deprem
Son dakika... Van'da 3.9 büyüklüğünde deprem Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Van’da 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu.
25.02.2024 Gündem
Muğla'da korkutan deprem! Kandilli Rasathanesi duyurdu
Muğla'da korkutan deprem! Kandilli Rasathanesi duyurdu Muğla Bodrum'da 3.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Depremi Kandilli Rasathanesi sosyal medya hesabından duyurdu. Yerin 8.3 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem kısa süreli paniğe neden oldu.
24.02.2024 Gündem
KARABÜK SON DEPREMLER: Karabük'te deprem mi oldu? Karabük'te son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
KARABÜK SON DEPREMLER: Karabük'te deprem mi oldu? Karabük'te son 24 saatte meydana gelen depremler listesi Karabük il ve ilçelerinde meydana gelen depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listeleniyor. Yaşanan depremlerin şiddeti, depremin merkez üssü, enlem ve boylam bilgileri gibi birçok bilgi vatandaşlar ile paylaşılıyor. Peki Karabük'te en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
24.02.2024 Bilgi Rehberi
YALOVA SON DEPREMLER 2024: Yalova'da deprem mi oldu? Yalova'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
YALOVA SON DEPREMLER 2024: Yalova'da deprem mi oldu? Yalova'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi Son yıllarda Türkiye'de meydana gelen depremler, ülkemizin deprem kuşağında bulunmasından kaynaklanan doğal afetler arasında yer almaktadır. Bu doğrultuda, 2024 yılında Yalova'da meydana gelebilecek olası depremlerle ilgili olarak deprem haritaları ve son depremler incelenmektedir. Yalova, Marmara Bölgesi'nde yer alması sebebiyle deprem riski taşıyan bir ilimizdir. Yüksek derecede deprem tehlikesi içeren bu bölgede, 2024 yılında da depremlerin meydana gelebileceği öngörülmektedir. Son dönemde yaşanan depremler göz önüne alındığında, Yalova'nın da deprem riski altında olduğu açıkça görülmektedir. Bu nedenle, bölgede yaşayanlar ve ilgililer tarafından deprem önlemleri alınması büyük önem taşımaktadır. Deprem haritalarının ve son deprem raporlarının düzenli takip edilmesi, yapılacak planlamaların ve alınacak tedbirlerin daha etkin bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı olacaktır. Yalova'da son dakika meydana gelen depremleri Milliyet.com.tr son depremler sayfasında görüntüleyebilirsiniz.
24.02.2024 Bilgi Rehberi
ARDAHAN SON DEPREMLER: Ardahan'da deprem mi oldu? Ardahan'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
ARDAHAN SON DEPREMLER: Ardahan'da deprem mi oldu? Ardahan'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi Ardahan'da meydana gelen depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listeleniyor. Depremlerin şiddeti, merkez üssü gibi bilgiler vatandaşlar ile paylaşılıyor. Peki, Ardahan'da deprem mi oldu? Ardahan'da son 24 saat içerisinde nerede deprem meydana geldi? İşte Ardahan son depremler listesi...
24.02.2024 Bilgi Rehberi
BARTIN SON DEPREMLER: Bartın'da deprem mi oldu? Bartın'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
BARTIN SON DEPREMLER: Bartın'da deprem mi oldu? Bartın'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi Son dakika güncel deprem listesi! Bartın'da yaşayanlar depremleri anbean AFAD ve Kandilli'den takip ediyor. Sismik açıdan hareketli olan ülkemizin anlık olarak çeşitli noktalarında büyük, küçük sarsıntılar meydana geliyor. Bu nedenle vatandaşlar ise yaşadıkları illerde son dakika deprem oldu mu merak ediyor. Bartın'da az önce deprem oldu mu? Bartın son depremler Milliyet.com.tr'de...
24.02.2024 Bilgi Rehberi
ŞIRNAK SON DEPREMLER: Şırnak'ta deprem mi oldu? Şırnak'ta son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
ŞIRNAK SON DEPREMLER: Şırnak'ta deprem mi oldu? Şırnak'ta son 24 saatte meydana gelen depremler listesi Şırnak'ta deprem mi oldu? sorusunun cevabı merak ediliyor. Son depremler listesi gündemde yakından takip ediliyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi en son olan depremler listesini paylaşıyor. İşte son dakika Şırnak depremler listesi...
24.02.2024 Bilgi Rehberi
BATMAN SON DEPREMLER: Batman'da deprem mi oldu? Batman'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
BATMAN SON DEPREMLER: Batman'da deprem mi oldu? Batman'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi Türkiye, Doğu Anadolu Fay Hattı üzerinde bulunması sebebiyle sıklıkla depremlere maruz kalmaktadır. Batman da bu deprem riski altında olan illerimizden biridir. Son dönemde Batman'da da birkaç deprem meydana gelmiştir. Örneğin, 2023 yılında 4.6 büyüklüğünde bir deprem yaşanmıştır. Bu deprem, Batman ve çevresinde hissedilmiş ve halk arasında kısa süreli bir panik yaratmıştır. Batman'da son dakika meydana gelen depremleri Milliyet.com.tr son depremler sayfasında görüntüleyebilirsiniz.
24.02.2024 Bilgi Rehberi
KIRIKKALE SON DEPREMLER: Kırıkkale'de deprem mi oldu? Kırıkkale'de son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
KIRIKKALE SON DEPREMLER: Kırıkkale'de deprem mi oldu? Kırıkkale'de son 24 saatte meydana gelen depremler listesi Kırıkkale il ve ilçelerinde meydana gelen depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listeleniyor. Yaşanan depremlerin şiddeti, depremin merkez üssü, enlem ve boylam bilgileri gibi birçok bilgi vatandaşlar ile paylaşılıyor. Peki Kırıkkale'de en son nerede, kaç şiddetinde deprem oldu?
24.02.2024 Bilgi Rehberi
AKSARAY SON DEPREMLER: Aksaray'da deprem mi oldu? Aksaray'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
AKSARAY SON DEPREMLER: Aksaray'da deprem mi oldu? Aksaray'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi Aksaray'da meydana gelen depremlere ilişkin veriler Kandilli Rasathanesi ve AFAD tarafından listeleniyor. Depremlerin şiddeti, merkez üssü gibi bilgiler vatandaşlar ile paylaşılıyor. Peki, Aksaray'da deprem mi oldu? Aksaray'da son 24 saat içerisinde nerede deprem meydana geldi? İşte Aksaray son depremler listesi...
24.02.2024 Bilgi Rehberi
ZONGULDAK SON DEPREMLER: Zonguldak'ta deprem mi oldu? Zonguldak'ta son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
ZONGULDAK SON DEPREMLER: Zonguldak'ta deprem mi oldu? Zonguldak'ta son 24 saatte meydana gelen depremler listesi Zonguldak deprem listesi ilde yaşayanlar tarafından yakından takip ediliyor. Ülkemizin yanı sıra dünyanın her an başka noktalarında çeşitli büyüklüklerde depremler meydana geliyor. Aktif fay hatları üzerinde bulunan ülkemizin deprem haritası sorgulanıyor. İl il araştırılan güncel depremler arasında Zonguldak son derpremler yer aldı. Peki, Zonguldak'ta son dakika deprem oldu mu? Zonguldak son depremleri milliyet.com.tr'de...
24.02.2024 Bilgi Rehberi
YOZGAT SON DEPREMLER: Yozgat'ta deprem mi oldu? Yozgat'ta son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
YOZGAT SON DEPREMLER: Yozgat'ta deprem mi oldu? Yozgat'ta son 24 saatte meydana gelen depremler listesi Son depremler listesi son dakika gelişmeleri merak ediliyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi en son olan depremler listesini paylaşıyor. Yozgat'ta deprem olup olmadığı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Peki Yozgat'ta deprem mi oldu? İşte son dakika Yozgat depremler listesi...
24.02.2024 Bilgi Rehberi
ŞANLIURFA SON DEPREMLER 2024: Şanlıurfa'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde deprem oldu? Şanlıurfa'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
ŞANLIURFA SON DEPREMLER 2024: Şanlıurfa'da deprem mi oldu, kaç şiddetinde deprem oldu? Şanlıurfa'da son 24 saatte meydana gelen depremler listesi Türkiye, tarihi boyunca deprem kuşağında bulunması sebebiyle sıklıkla depremlerle karşı karşıya kalmaktadır. Son dönemde yaşanan depremler arasında 2024 yılında Şanlıurfa'da meydana gelen depremler de yer almaktadır. Şanlıurfa, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin önemli illerinden biri olup, deprem riskine sahip bir şehirdir. Şanlıurfa'da gerçekleşen depremler, genellikle bu bölgedeki aktif fay hatlarından kaynaklanmaktadır. Bu fay hatlarından kaynaklanan depremler, yerel halkın yaşantısını etkilemekte ve bölgede bazı yıkımlara yol açabilmektedir. Son depremlere ilişkin olarak, Şanlıurfa'da 2024 yılında meydana gelen depremlere ilişkin haritalar ve bilgiler, ilgili kurumlar tarafından yayımlanmaktadır. Bu haritalar ve bilgiler, ilgili bölgelerdeki mülkiyet sahipleri, yerel yönetimler ve afet yönetimi kurumları tarafından takip edilmektedir. Şanlıurfa'da son dakika meydana gelen depremleri Milliyet.com.tr son depremler sayfasında görüntüleyebilirsiniz.
24.02.2024 Bilgi Rehberi
TUNCELİ SON DEPREMLER: Tunceli'de deprem mi oldu? Tunceli'de son 24 saatte meydana gelen depremler listesi
TUNCELİ SON DEPREMLER: Tunceli'de deprem mi oldu? Tunceli'de son 24 saatte meydana gelen depremler listesi Tunceli’de deprem mi oldu? Deprem bölgesinde yer alan Türkiye’de ufak sarsıntılar meydana geliyor. Bölgenin deprem durumunu merak eden vatandaşlar Tunceli son depremler listesini araştırıyor. Deprem verileri AFAD ve Kandilli tarafından sağlanıyor. Peki Tunceli’de deprem mi oldu? Kaç şiddetin, nerede ve merkez üssü kaç? Tunceli'de son 24 saatte meydana gelen depremler listesine Milliyet’ten ulaşabilirsiniz.
24.02.2024 Bilgi Rehberi

Benzer Haber Etiketleri

Kandilli ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.