Geri Dön

Son dakika: Emrah Serbes olayında sürpriz tanık! Gördüklerini anlattı...

İzmir'de 22 Eylül'de iki kişinin hayatını kaybettiği ve yazar Emrah Serbes'in tutuklandığı kazadaki ilk tanık ifadesine milliyet.com.tr ulaştı.

Son dakika: Emrah Serbes olayında sürpriz tanık! Gördüklerini anlattı...

Kazadan olayı araçları kaldırmaya gelen çekicinin şoförü S.D, tanık olarak ifade verdi. S.D ifadesinde olay yerinde viski ve bira şişeleri gördüğünü anlattı.

'VİSKİ ŞİŞESİ VE BİRA KUTULARI GÖRDÜM'

'34 NT 5005' plakalı araç şarampole yan yatmış vaziyetteydi. Gerekli araştırmayı yaptıktan sonra aracı dört teker üzerine çevirdik. O esnada bir adet viski şişesi ile üç adet bira kutusu gördüm. Bu içkilerin aracı çevirince içinden düşüp düşmediğini bilmiyorum, fark etmedim. Aracı çekiciye yükledim ve otoparka getirip indirdim. Otoparkta aracın yanında bulunan bira kutusu aracın içinden düşüp düşmediğini görmedim. Aracın yanında bulunan bira kutusu ile kaza yerinde gördüğüm bira kutuları aynı marka ve aynı renkteydi. Benim bilgim ve gördüm bundan ibarettir.'

Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu ( 1 Mart 2021 )Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosu açıklandı. Türkiye'de son 24 saatte 130 bin 536 Kovid-19 testi yapıldı, 9 bin 891 kişinin testi pozitif çıktı, 69 kişi hayatını kaybetti. Ağır hasta sayısı 1215 oldu, 5 bin 947 kişinin Kovid-19 tedavisinin/karantinasının sona ermesiyle iyileşen sayısı 2 milyon 578 bin 181'e yükseldi. Vaka sayısı 10 bin seviyelerine yaklaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet