Geri Dön

Son dakika haberi I Ankara Valiliği'nden 'sıcak hava' uyarısı

Son dakika haberine göre; Ankara Valiliği, önümüzdeki günlerde mevsim normallerinin 9 ile 13 derece üzerinde seyretmesi beklenen hava sıcaklığına karşı halka uyarıda bulundu.

Son dakika haberi I Ankara Valiliği'nden 'sıcak hava' uyarısı

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, meteorolojik verilere göre hava sıcaklıklarının önümüzdeki günlerde hissedilir derecede artacağı belirtilerek, "Hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 9 ila 13 derece üzerinde seyredeceği ve uzun yıllar mayıs ayı ortalamalarına göre en yüksek sıcaklık değerlerini de yer yer aşabileceği değerlendirildiğinden özellikle risk grubunda bulunan vatandaşlarımızın, aşırı sıcak havanın neden olabileceği olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olmaları, sağlıkları açısından önem arz etmektedir" denildi.

Cenaze aracıyla uyuşturucu taşıdıKırklareli’nin Demirköy ilçesinde çaldığı cenaze aracıyla uyuşturucu taşıyan ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanan zanlının mahkemedeki ifadesi pes dedirtti. Uyuşturucuları içmek için aldığını söyleyen zanlının, “22 fişeği 6-7 ay idare etsin diye aldım” dediği öğrenildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber